2733
2734

تازه بعد از عمل تون

کلی طول میکشه 

اثر بی حسی یا بیهوشی ب مرور کم و کمتر شه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم سزارین کردم تقریبا سه ماه ترس نداشت خیلی سریع تموم شد فقط هیجانش اونجاش بود که کامل حس میکردم دکتر چکار میکنه فقط درد نداشتم 😁من درد نداشتم اطرافیان میگن جز نوادر سزارین بودم

2731

دکترو بیمارستانت اگر خوبه نگران چیزی نباش 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

نه عزیزم

من خیلی خیلی میترسیدم ولی سزارین خیلی راحت تر ازون چیزی بود که تصور می کردم

من میترسیدم بهوش بیام و میترسیدم که بعد از عمل حالم خیلی بد باشه ولی اصلا هیچی نفهمیدم وقتی هم بهوش اومدم عین اینکه از یه خواب خوش بیدار شدم. خیلی عالی بود 

واااااااای ینی بادرد بهوش اومدم اونمددرد شدید بلافاصله یهدخانومم دستشو گذاشت رو بخیه هام شروع کرد ب فشار دادن وااااای مامان هنوزم ک هنوزه خوابشو میبینم ..من دیگه غلط بکنم بچه بیارم 

اگر دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین! 😏
2738
نه عزیزم من خیلی خیلی میترسیدم ولی سزارین خیلی راحت تر ازون چیزی بود که تصور می کردم من میترسیدم ب ...

خوش ب حالت من ک افتضاح بود

اگر دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین! 😏

امروزه بیهوشی کامل مردود شده،از کمر بی حس میکنن،بعدشم، دیگه اینقدر دکترا سواد دارن که چه میزان دوز داروی بیهوشی بزنن، چقدر بیهوش بمونی، این دیگه ساده ترین کارشونه،نترس

منم برای زایمان سزارین رفتم پیش دکتر غزاله موسوی زاده ایشون واقعا خیلی تو کارشون حرفه ای هستن من اصلا در طول زایمان احساس استرس و اضطراب نداشتم واقعا از این همه احساس مسئولیت نسبت به بیمارانشون ممنونم.