2733
2739
عنوان

دوره ماهانه

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 35 پست

من تنبلی داشتم  و یا سرماه میشد مثل شما علایمشو فقط داشتم و خبری از مریودی نبود یا بیش از حد خونریزی  اخراش که ۶ماه نشدم ولی الان باقرص تنظیمم

اللهم عجل لولیک الفرج                                                
ای جوووونم. چیز خاصی نیست مال تغییر فصله. زعفرون دم کن بخور فردا تشریف میاره😁 راستی عروس بشی خوش ...

مرسی عزیزم ، فعلا محصلم البته تو جمع شما اومدم تا از تجربه های زیباتون استفاده کنم ❤️😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا از دهنت بشنوه ولی فک نکنم اخه علائمش خیلی ضایس همین روزا باید سر و کلش پیرا شه

کاملا درک میکنم :)

ولی فک کنم دیگه این ماه قرعه ب نامت افتاده. 

با تمام وجود از خدا میخوام یه تو راهی کوچولو داشته باشی

2731
مرسی عزیزم ، فعلا محصلم البته تو جمع شما اومدم تا از تجربه های زیباتون استفاده کنم ❤️😊

من مجرد که بودم عقب مینداختم مامانم کلی زعفرون با نبات میداد میخوردم انقد خوووووووششششششمزززززززه بود فردا پس فرداش میشدم.

💖
2738

[QUOTE=71862637]من مجرد که بودم عقب مینداختم مامانم کلی زعفرون با نبات میداد میخوردم انقد خوووووووششششششمزززززززه بو ...[/Q چ عالی  ، خیلی حسی خوبی میدی شماااااا البته منم دم کرده زنجبیل و لیمو رو امتحان کردم فعلا ک خبری نیس😊❤️ 

من مجرد که بودم عقب مینداختم مامانم کلی زعفرون با نبات میداد میخوردم انقد خوووووووششششششمزززززززه بو ...

منم کلی زعفران خوردم اما بی فایده بود.

من چند روز پیش دلی را شکسته ام*من را*به رسمیت بشناسید سنگ ها
2706