2733
2739
اون موادداخل شکمش میریزی؟مگه سرخش نمیکنی اخه گفتی بخارپز

ایشکلی میشه اون سیاه سوخته ها هم رب اناره ولی خیلی خوشمزه میشه 

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرخ شده خوشمزس بازم مرسی

اینور اونور ماهی رو سرخ نمیکنم چون خشک میشه یه طرفش 

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
موادکامل بریزی شکمش بدوزی فکرکنم خوشمزه ترم بسع

شکم این کوچیکه نمیشه دوخت ینی من بلد نیستم بدوزم پاره میشه 😁سلیقه ایی دیه 

مرغ شکم پر رو می دوزم 

ولی پیاز قرمز رو رنده میکنم نمیرم بهش آب انار و فلفل سیاه و نمک و گردو اسباب شده میزنم تو داخل مرغ میریزم میدوزم  تو روغن سرخ میکنم با شعله کم مواد داخلش هم میپزه خیلی خوشمزه میشه دونه های انار هم اضافه میکنم 😋

2731
شکم این کوچیکه نمیشه دوخت ینی من بلد نیستم بدوزم پاره میشه 😁سلیقه ایی دیه  مرغ شکم پر رو می د ...

مرغ خام نمیمونه اخه قبلش ابپزنکنی..

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
مرغ خام نمیمونه اخه قبلش ابپزنکنی..

خو ابپز  میکنم دیه 

وگرنه سفت میشه اووووق  

خو ابپز  میکنم دیه  وگرنه سفت میشه اووووق  

اخه عزیزم بالاگفتی موادداخل شکم مرغ میریزی بعدتوروغن سرخ میکنی ابپزنگفتی

اخه عزیزم بالاگفتی موادداخل شکم مرغ میریزی بعدتوروغن سرخ میکنی ابپزنگفتی

خو یادم رفت مرغ رو با زرد چوبه و نمک و پیاز ابپز میکنم نیم ساعت که نرم بشه 

تابستون یکی دعوتمون کرده بود برا ناهار مرغ داشت می پخت با پلو مرغ و همون جور گذاشت تو روغن یکم سرخ شد رب زد روش و نصف استکان آب ریخت اصا نپخته بود یا خدا خون مرغ روش مونده بود پلوشم ابکش کرد بعد پنج دیقه روغنشو  داد بعد پنج دیقه مثلا دم کشد  گذاشت جلومون  انقد تعارف میکنه بخورید یا خدا دیگه داشت حالم بد میشد

2738
خو یادم رفت مرغ رو با زرد چوبه و نمک و پیاز ابپز میکنم نیم ساعت که نرم بشه  تابستون یکی دعوتمو ...

اونجورکه افتضاح میشه من داخل مرغ یاگوشت یاجوجه کباب یاهرچیزگوشت دیگه ببینم خام مونده توش خون هست حالم خیلی بدمیشه

من که تنهام. خونه خیلی بهم ریخته بود از ساعت11تا 1 خونه رو تمیز کردم و استانبولی دیشب رو خوردم 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

بچه ها بیاین یه دیقه،راه حلی اگه به نظرتون میرسه بسیار محتاج کمکم  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2166677/عجیبترین-چیزهایی-که-تا-به-حال-ندیدین-تو-عمرتون-رو-تو-خانواده-همسر-من-میتونین-ببی?page=3

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
2706