2733
2734
عنوان

معادلای خنده دار واسه پریود

28561 بازدید | 251 پست

یه بار ختم یه بنده خدایی رفتم مسجد پریود بودم 

حسینیش خیلی بد بود یه محوطه یه متر در ۵۰ سانت جلو در ورودی فرش و موکتم نداشت سنگ مر مر بود

نشسته بودم بعد دوتا خانوم اومدن رد شدن یکیشون گفت آخی طفلکی اینجا نشسته رو این سنگای سرد 

اون یکی گفت حتما خرابه دیگه😑 دختر منم امروز فردا خراب میشه🙄🙄

تازه فهمیدم منظورش پریوده😂😂

پریروزم یکی از کاربرا میگفت انارت ترکیده 

یعنی پریودی😁😁😁😁😁

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خاله پری اومد

اهان پرپر شدمم شنیدم😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

وای من فک کردم اول منظورش ازون خرابا بوده😂😂😂😂 همکار منم ب  پریود میگه پیروئید😐

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢
2738
ب احترام امضای درستت ساکت میشم ولی خنده ام رو میکنم😂😂😂😂😂😂

امضام مال اوناس که پاچه میگیرن

شما راحت باش😂😂😂😂

وای من فک کردم اول منظورش ازون خرابا بوده😂😂😂😂 همکار منم ب  پریود میگه پیروئید😐

واااای چه سخت😂😂😂😂😂😂

2706