2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط شامپو سلنیوم سولفاید خوبه تا زمان خوب شدن استفاده کن وقتی به طور کامل شوره ات خوب شد ماهی فقط یکبار استفاده کن عالیه

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
2731
شما اگزما پوستی دارین باید دکتر برین .بعد یک ماه استفاده از داروهای دکتر کاملا درمان میشه.

شما این مشکل رو داشتی؟ریزشم داشتی؟

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
فقط شامپو سلنیوم سولفاید خوبه تا زمان خوب شدن استفاده کن وقتی به طور کامل شوره ات خوب شد ماهی فقط یک ...

شما چقد طول کشید خوب شدین؟ریزشم داشتین؟

2738
شما چقد طول کشید خوب شدین؟ریزشم داشتین؟

تقریبا دو هفته بعد از مصرف به کلی قطع میشه و الان نزدیک دو ساله خوب شده ولی ماه به ماه استفاده می کنم ولی موقع استفاده از شامپو حتما تکون بدین چون موادش ته نشین میشه رنگ شامپو نارنجی هستش اگه سفید اومد بیرون یعنی قاطی نشده خوب تکون بدین 5 دقیقه رو سر بمونه بعد بشورین دو بار در هفته استفاده کنین به مدت یک ماه بعد یک ماه ماهی یکبار استفاده کنین

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
تقریبا دو هفته بعد از مصرف به کلی قطع میشه و الان نزدیک دو ساله خوب شده ولی ماه به ماه استفاده می کن ...

من هم ابروهام این مشکل رو داره و هم موهام،ابروهام افتضاح پوسته پوسته میشه و شوره میزنه و ریزشم داره الان ی هفته است دکتر برام کتوکنازول نوشته،ک هنوز تاثیری ندیدم بنظرت کتوکنازول بهتره یا سلنیوم سولفاید؟

من هم ابروهام این مشکل رو داره و هم موهام،ابروهام افتضاح پوسته پوسته میشه و شوره میزنه و ریزشم داره ...

استفاده نکردم نمیدونم سلنیوم که واسه من عالی بود جواب داد پوست با پوست فرق میکنه یه ماهی صبر کن اگه خوب نشدین از سلنیوم استفاده کنین