2733
2734
عنوان

خانومایی که لتروزول خوردن خواهشا یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 66 پست
واقعا؟؟؟مثلا چندم سیکلتون عزیزم؟؟من سیکلام ۲۹ تا ۳۰ روزس ۱۴ سیکلمو از دست دادم کلی ناراحتم😔

سیکلای من ۲۸روزه ست. روز ۱۲سونو دادم آزاد نشده بود.بنظرم ۱۴آزاد شده. همیشه ۱۶و۱۷سیکلم آزاد میشد.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ
عزیزم تخمک که آزاد میشه تا 24 ساعت زنده هست اگر خدا بخواد میشه اگر خدا نخواد همون دیشب هم نمیشد توکل ...

بله درسته حرفتون کاملا منطقیه تا خدا نخواد نمیشه مرسی عزیزدلم

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی میشه برای منم ۱۲ ازاد شده باشه اخه ۱۲ اقدام داشتم😣بعد شما نمیدونید اگر مثلا ۱۲ سیکل ازاد شده ب ...

استی اگر پریودت 30 روز هست روز های 16 یا 27 آزاد میشه و شاید هم همون روز ها ترشح ات بیشتر شه و هم درد در قسمت تخمدان هات احساس کنی من کلی درد  داشتم 

خدایا شکرت   
2728
الان ۱۵ دورم هستم سیکل هامم ۲۹ تا ۳۰ روزس امشب میرم اقدام اما ناراحت ۱۴ دورم بودم که از دست دادم😔

خب باید دقت کنی ببینی از چندم سیکلت ترشحاتت شروع شده.

سیکلای من ۲۸روزه ست. روز ۱۲سونو دادم آزاد نشده بود.بنظرم ۱۴آزاد شده. همیشه ۱۶و۱۷سیکلم آزاد میشد.

وای من ۱۴ سیکلمو از دست دادم😔امشب بازم میرم اقدام دیگه هرچی خدا بخواد....خدا نی نی تو برات حفظ کنه قشنگم

وای دوستم اعصابم خرابه 😔یه روز درمیون رابطه داشتم اما دیشب که میشد ۱۴ سیکلم نشد همش میگم نکنه دیشب ...

دیروزم آزادشده باشه تخمک تا3روز زنده ست نگران نباش هرچی خواست خداست همون میشه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
یعنی میشه برای منم ۱۲ ازاد شده باشه اخه ۱۲ اقدام داشتم😣بعد شما نمیدونید اگر مثلا ۱۲ سیکل ازاد شده ب ...

سه روززنده میمونه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738
الان ۱۵ دورم هستم سیکل هامم ۲۹ تا ۳۰ روزس امشب میرم اقدام اما ناراحت ۱۴ دورم بودم که از دست دادم😔

اگر سیکلت 29 30 هست فک  نکنم هنوز آزاد شوه باشه چون اونای که 25 روز هستن روز دوازده یا 14 آزاد میشه بعد از این نزدیکی داشته باش ولی بیشتر توکلت به خدا باشه 

خدایا شکرت   

خب وقت داری اگر بر فرض که ۱۴تخمک ازاد کردی تا ۱۵زندس توبدنت جای نی نی سایت بدو اقدام

وای من ۱۴ سیکلمو از دست دادم😔امشب بازم میرم اقدام دیگه هرچی خدا بخواد....خدا نی نی تو برات حفظ کنه ...

مرسی.خب دوره های شما یکی دو روز از من بیشتره.اقدام امروزت دیر نیست.نگران نباش.

استی اگر پریودت 30 روز هست روز های 16 یا 27 آزاد میشه و شاید هم همون روز ها ترشح ات بیشتر شه و ...

وای دیشب کلی درد داشتم زیر دلم برای همون میگم دیشب فکر کنم ازاد شده امشب میرم باز اقدام توکل به خدا اگر ۲۴ ساعت زنده میمونه پس امشبم میشه 

خب وقت داری اگر بر فرض که ۱۴تخمک ازاد کردی تا ۱۵زندس توبدنت جای نی نی سایت بدو اقدام

الان نیییست رفت سرکار شب میااااد😐😐😂😂

2706