2737
2734
عنوان

تعبير خواب يه كي بلده بياد

104 بازدید | 11 پست

اگه تو خواب ببيني موهات صاف صافه ولي شونه تو سرت رو كه در مياري يه دندونش شكسته تعبيرش چيه 

و اينكه خواب ببيني عروسي يكي از اقوامته البته مقدمات عروسي بود

تعبيرش چيه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

كسي نميدونه😞

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

نمیدونم عزیزم

اما یه توصیه بهت میکنم که از توی روایات شنیدم

هرررر خوابی میبینی به خوب تعبیر کن چون اولین تعبیری که میکنی همون میشه

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیرع

خوابو نباید برا کسی تعریف کرد

من از هموناییم که تو تابستون میگم سرما و زمستونو عشقه                                                                      ولی تو همین سردی های اول پاییز جد و ابادسرمارو ی فحش میکشم   
2731
اولیش گره از کارت باز میشه

واي مرسي چقدر ميترسيدم يه اتافاق بد باشه

دنبال تعبیر خواب نباش،وسواس میشی،اگ زمانای مشخصی خاب ببینی اگ شرایطش رعایت بشه اون خابا تعبیر داره،ب ...

خيلي وقته اين خابا رو ديدم نرفتم تعبير كنم اما از خواب اولي ميترسيدم الان گفتن تعبير خوبي داره

2738

بنظرم اصلا توجه نکن به خوابات من دوسال پیش یه خوابی دیدم تعبیرش بد بود که ماهها طول میکشید هر اتفاقی که میوفتاد میگفتم تعبیر خوابمه و خیلی اذیت شدم سعی کن پیشو نگیری خودتم راحتی اعصابتم آروم اگه خوابیم دیدی و فکر کردی بده صدقه بذار کنار بگو ایشالا که خیره.

یه چیزایی رو آدم ندونه بهتره بنظرم

توی دنیای واقعی‌ اونایی که کمتر دروغ میگن بیشتر رسوا میشن
اولیش گره از کارت باز میشه

گلم من خواب دیدم یه پسر جوان بهم فتیر داد

چی میتونه باشه تعبیرش؟

البته خودم به دلم خوب افتاده😁ان شاالله

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
گلم من خواب دیدم یه پسر جوان بهم فتیر داد چی میتونه باشه تعبیرش؟ البته خودم به دلم خوب افتاده😁ان ...

بی مایه فتیره...هرکاری که در آن پول خرج نکنی نتیجه نخواهد داد.

کسی به شما فتیر داده یعنی شما براش مایه نذاشتی.

در مراوداتت مراقب باش خصوصا پسرهای جوان. خرج کن که به نتیجه برسه

خوشبختی تکرار لحظات خوشحالیست