2737
2739
عنوان

بچه دوم بیارم؟

433 بازدید | 24 پست

یه دختر هشت ساله دارم دور اطرافیانم خیلی بهم میگن که یکی دیگه بیار والان وقتشه ولی با این وضعیتت اقتصادی اصلا دلم بچه دوم نمیخواد ولی از تنها بودن بچه ام میترسم .ترس از اینم دارم که بچه دومم مثل دخترم شش ماه و نیم به دنیا بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

عزیزم بستگی به شرایط خودتون داره.  اوضاع مالی مهم هست اما اوضاع فکری و روحی خودتون هم خیلی مهمه . اگه در توانتون هست و خودتون امادگی دارین از همه لحاظ و مسایل اقتصادی اذیت نمی کنه  خب بیارین.  

زندگی خودته اینجا بگن نیار دور وریات بگن بیار ک نمیشه خودت بشین خوب فک کن شرایط زندگیتو بسنج ببین چطوره بچه ک خیلی شیرینه و عزیز ده تاشم کمه دخترتم تنها نیس دیگ ولی از اونورم شرایط خرابه گرونی ک بیداد میکنه از لحظه اول حاملگی بچه خرج داره تا اخر عمرش ببین با پوشک نود هزارتومنی و شیر خشک و این چیزا میتونی بیار اگ نمیخونه خرج و دخل نیار چون نیاز بچه ها زیاده دو روز دیگ چیزی بخاد در توانت نباشه اول خودت غصه میخوری

2706