2733
2739
عنوان

اينجوري يه خانوم شيك و با كلاس باشيم 👸🏻👠

| مشاهده متن کامل بحث + 47634 بازدید | 591 پست

کلاس یعنی 

وقار و متانت داشتن..سنگینی..حجب و حیا..دخالت نکردن تو کار دیگران..صحبت اضافه نکردن.. دانایی .. باسیاست رفتار کردن.. و تربیت درست بچمون ، میتونه تمام شخصیت و کلاس ما رو نشون بده.

و بی کلاسی یعنی 

جلف بازی و بلند بلند خندیدن

جلب توجه عمدی با پوشش بد و ارایش غلیظ

هر حرفی رو زدن

توی مهمونی و جمع ، بچه ها رو کنترول نکردن

به اندازه غذا نکشیدن

ادا و عشوه ریختن 

از قیمت و مارک لباسا و وسایل صحبت کردن و پز دادن....

در کل وقتی ما با کسی هم صحبت شیم و راه بریم 

از رفتارمون و صحبتامون ، کل شخصیت و کلاس ما دستش میاد. 

مراقب باشیم از اصل نیفتیم .کلاس داشتنیه نه گذاشتنی. 

میشه دعا کنید مشکلم حل شه تا بتونیم زودتر زندگیمونو شروع کنیم🌸🙏
میگم حالا همتون همه کارای ک گفتین و انجام میدین ...ایا؟

واسه امضات دعا کردم . انشالله زود زود مامان دوقلوهات میشی عزیزم❣

میشه دعا کنید مشکلم حل شه تا بتونیم زودتر زندگیمونو شروع کنیم🌸🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من واقعا از این مدل تاپیک ها تعجب میکنم مثل نصیحت های مامانا به یچه پنج ساله!  صاف بشین نخند ده ...

عزیزم الان فکر میکنی شهروندای مملکتمون اوج فرهنگ هستن؟ 

یا هر چی مینالیم از بی فرهنگیه؟؟؟ 

اینکه بوی خوب بدی و با دندون زرد و بوی بد دهان و بوی عرق مهمانی نری شیکه و فرهنگ سازیه؟ 

اینک آرایش غلیظ کنیم و تو خیابون لباس غیر عرف بپوشیم فرهنگه؟

اینکه تو جمع خیار قاراچ قوروچ صدا بدیم بخوریم شیکه عزیزم؟؟؟؟

یا اینکه تو جمعی ک از ما نظر نخواستن و بپریم وسط نظر بدیم فرهنگه؟؟؟؟ طفلی این دوستان راهکارهای خوبی برای فرهنگسازی دادن کجاش بدههههه....ینی ما ایرانیا اونقد ببخشید،گشااااد تشریف داریم ک حداقل ترین کارها که خیلی ریز و کوچیکن و فرهنگمونو میسازن ازش سر باز میزنیم...

من کلا بعضیهاتونو درک نمیکنم ......فقط میخواید ساز مخالف بزنید....اگه مملکتمون کمی فرهنگ داشت اوضاعش ب اینجا نمیکشید... تو نظرت تجدید نظر کنی بهتره عزیزم

مشکل همین فکراس عزیز. خودتونو دوست داشته باشید

خیلی از راهکارها به نظرم این بود که خودتون نباشین....

چون دختری نخند، حرف نزن، ال نکن، بل نکن.... موافق نیستم....

چرا یه دختر وقتی دوست داره بلند و از ته دل بخنده، نباید بخنده؟ مگه دل نداره؟ 

چرا چیزی از دستمون افتاد برنداریم؟ مگه ربات یا ادم اهنی هستیم؟ این کار یه خانوم هم زشته؟

عزیزم اینک خم شی و باسنتو بدی بالا بخوای یچ چیز از زمین برداری کاملا زشت و زنندس...خیلی شیک و با وقار رو زانو خم شید وسیله تون رو بگیرید...

2738
خیلی از راهکارها به نظرم این بود که خودتون نباشین.... چون دختری نخند، حرف نزن، ال نکن، بل نکن.... م ...

کی گفته نباید خندید؟ تو جمع خودمونی هیچ ایرادی نداره اما وقتی مهمانی رسمی میرید واقعا قه قه میزنید؟؟

یا هرطور دلتون میخواد رفتار میکنید؟ 

بابا ول بدید تو رو خدا....

عزیزم الان فکر میکنی شهروندای مملکتمون اوج فرهنگ هستن؟  یا هر چی مینالیم از بی فرهنگیه؟؟؟  ...

ببین عزیزم یه سری چیزها واقعا به فرهنگ ربط نداره دیگه... درسته بوی عرق و بوی دهان خیلی بد و فاجعه است، قبول....

ولی خیار ذاتش اینه که صدا بده، یعنی یه خانوم اگه خیار بخوره بی فرهنگیه؟ والله که نیست... ولی غذارو ملچ مولوچ خوردن زشته چون میشه بی صدا خورد ولی خیار رو نه....

حالا کاری یه حرکات جلف و جلب توجه کننده هم ندارم، چه اشکالی داره یه دختر از ته دلش بخنده؟ چون دختره نباید شاد بشه؟ هیجان زده بشه؟ کیف کنه؟

یه سری چیزها آداب معاشرت و فرهنگه تو کل دنیا هم ثابته....

یه سری چیزها قانون های محدودکننده برا دخترهاست، اونم فقط تو مملکت ما....

کی گفته نباید خندید؟ تو جمع خودمونی هیچ ایرادی نداره اما وقتی مهمانی رسمی میرید واقعا قه قه میزنید؟؟ ...

من همچین چیزی گفتم عزیزم؟!

تو مهمونی رسمی که شرایط همه چی فرق میکنه، من خودم تو مهمونی رسمی سعی میکنم چیزی نخورم، چه برسه به خیار و خرت و خورت....

به والله قسم خیار خوردن و صدای خیار بی فرهنگی نیست....

بحث نکنید به داد من برسید . من این کارا که گفتید میکنم . ولی همیشه احساس میکنم شیک نیستم .

😣😣

اخه چادریم .چادرمم دوس دارم ولی چادر و بچه و کیف اصلا نمیشه که نمیشه 😢

😊 میوه خشک  و لواشک های درجه. Mivekhoshkenovin با کیفیت صادراتی برا مامانایی که تو راهی دارن یه مولتی ویتامین طبیعیه 😊برا یه پذیرایی شیک 😌برا بچه های گل که بد غذان 😊برا ورزشکارا و کلی چاشنی خالص برا کدبانو ها . راستی تو اینستا با همین نام منتظرتونم . و تل 😘mivekhoshkenovin

این چن وقته  رفتم روسری نخی و قشنگ که رو سر خوب وایسه خریدم . ولی بازم نشد . 

😑

😊 میوه خشک  و لواشک های درجه. Mivekhoshkenovin با کیفیت صادراتی برا مامانایی که تو راهی دارن یه مولتی ویتامین طبیعیه 😊برا یه پذیرایی شیک 😌برا بچه های گل که بد غذان 😊برا ورزشکارا و کلی چاشنی خالص برا کدبانو ها . راستی تو اینستا با همین نام منتظرتونم . و تل 😘mivekhoshkenovin
ببین عزیزم یه سری چیزها واقعا به فرهنگ ربط نداره دیگه... درسته بوی عرق و بوی دهان خیلی بد و فاجعه اس ...

شما تو تاپیک چه چیزی دیدید ک  از فرهنگ یه خانوم باکلاس و از نظرتون اضافه س؟ جز همون خیار ؟ همه چیز ی ک گفتن درست و به جاست عزیزم

امروز باید برم جلسه مدرسه دخترم .دلم نمیخواد برم به این نتیجه رسیدم نمیتونم خودمو جمع و جور کنم . اگه راهکار دارید بدید . 

مثلا رنگ مانتو چی به نظرتون خوبه و باکلاسه ؟؟؟

2706