2733
2739
عنوان

داغونم

2421 بازدید | 79 پست

سلام دوستان یه مدتی نبودم امروز اومدم دیدم دوستان تسلیت گفتن واسم تو تایپک های هم دیگه خیلی ممنون

شوهرم عشقم زندگیم 10 روز پیش از پیشم رف تنهام گذاشت دقیقا همون روزی که اشتی کرده بودیم تاپیک قبلیمو اگه خونده باشین 1 روز بود باهم قهر بودیم ولی روز بعدش اشتی کرده بودیم و قرار بود بیرون بریم شام بیرون اماده بودم بیرون با مامانم منتظر بودم زنگ بزنه بریم مکان ک تعیین شده هر چی گذشت خبری نشد ازش زنگ زدم برنداشت یکم بعدش فهمیدم بدبخت شدم خیلی داغون شدم نمیدونم درک میکنین یا نه ما عشق بچگی هم بودیم چن بار قهر کرده بودیم قهرمون فقط 1 یا 2 روز میکشید طاقت دوریه همو نداشتیم الان که رفته اونقد روحم خستس دست ب خودکشی زدم نشد خونوادش یه روز خوش ب منو عشقم ندادن تو 1 سال و 5 ماه زندگی مشترکمون همش سعی داشتم از خونه مادرشوهرم بریم نشد نشد نشد هم منو هم عشقمو خسته کردن اون رف من تنها شدم واقعا دیگ بریدم 

خانوما یه خواهش دارم هر کاری واسه ارامش روح عشقم کردم و میکنم شما هم براش فاتحه بخونین خیلی ممنون

😔😔وای عزیزم خدا رحمتش کنه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
2706