2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله عالیه . مشکلتون چیه

من کرمانشام اینجا دکتر رفتم گفتن چشمت مشکل ژنتیکی داره به مرور نابینا میشی رفتم تهران بیمارستان نگاه اسم دکترش یادم نیست ی خانمی بود فوق تخصص شبکیه گفت مشکلی نداری میخواستم مطمئن بشم دکتراش خوبن یا نه چون فورا نوبتمون شد نوبت قبلی هم نداشتیم

2740
من کرمانشام اینجا دکتر رفتم گفتن چشمت مشکل ژنتیکی داره به مرور نابینا میشی رفتم تهران بیمارستان نگاه ...

ببین خوبند . اکثرا ولی من اسم دکترو  نمیدونم باز کاش با چند تا دکتر مشورت کنی دکتر خوب معمولا شلوغه

مشاور و نماینده شرکت نفیس دستها ♥️ 
ببین خوبند . اکثرا ولی من اسم دکترو  نمیدونم باز کاش با چند تا دکتر مشورت کنی دکتر خوب مع ...

میترسم باز بگن مشکل ژنتیکی داری فعلا با تشخیص اون دکتر خیالم راحت شده البته همون بیمارستان تست erg هم دادم اونم سالم نشون داد 

میترسم باز بگن مشکل ژنتیکی داری فعلا با تشخیص اون دکتر خیالم راحت شده البته همون بیمارستان تست erg ه ...

ایشاله که برات خیر باشه عزیزم ولی اگه میخوای خیالت راحت راحت باشه دکتر فریده درودگر فوق تخصص قرنیه توی همون نگاه عالیه

و برای شبکیه هم دکتر کارخانه

مشاور و نماینده شرکت نفیس دستها ♥️ 
 ایشاله که برات خیر باشه عزیزم ولی اگه میخوای خیالت راحت راحت باشه دکتر فریده درودگر فوق تخصص ق ...

ممنون عزیزم راستش فعلا جرئت نمیکنم چشم پزشک برم تحمل اون بیماری رو ندارم البته علائم اون بیماری رو هم ندارم 

2706