2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

15 سال  تو این چند سال بدی نکردم و بدی ندیدم خداروشکر

خوب فک می کنی ما بدی کردیم و بدی دیدیم،من  بد نبودم ،بلد نبودم 

اتفاقا من هر چی ضربه خوردم از بی زبونی و مظلومیتم بوده و بس 

اینو تازه تازه دارم می فهمم 

خدا مادرشوهرتو واست حفظ کنه 

2731
منم دوسش دارم  اما هر چی غذای چاق کننده است میاره برام که خودش نخوره و لاغر بمونه و ماها چاق ب ...

بخدا این خودش یکم تپل یکسر هم بفکر غذای ماهاست از بس میگه غذا خوردی دیگه خودم سیر میشم خخت

منم عاشق مادر شوهرم هستم خیلی با کلاس و با معرفته .همیشه بهترین رو برا من و بچه ها میزاره

اگه با شوهرم بحث داشته باشیم اونم باشه یک کلمه حرف میزنه و خودشو با گوشی و یا بچه ها تو اتاق سرگرم میکنه

شوهرم چند بار گفته نمیدونم مادر توهه یا من؟😁

وقتی میاد خونه رو برام برق میندازه بدون سر کشی تو کمد و کابینت و یخچال 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
بخدا این خودش یکم تپل یکسر هم بفکر غذای ماهاست از بس میگه غذا خوردی دیگه خودم سیر میشم خخت

به خدا نمیگذاره رژیم بگیریم 

اما خودش حتی یکدونه قند هم نمیخوره

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
نخند تو رو خدا  راهکار بگوووو ، آخه من ۲۰ کیلو اضافه دارم چیکار کنم از دستش

من بخدا خودمو خیلی حفظ میکنم الان 33 سالمه 63 کیلو ام تازه چاق شدم قبلا 60 بودم دخترم هم 14 سالشه 47 کیلوی تقریبا مثل همیم خخخ

2738
من بخدا خودمو خیلی حفظ میکنم الان 33 سالمه 63 کیلو ام تازه چاق شدم قبلا 60 بودم دخترم هم 14 سالشه 47 ...

آفرین به اراده ات 

بگو من چطوری لاغر بشم 

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 

استارتر عزیز امیدوارم خدا به مادرشوهر عزیزت و شما سلامتی و طول عمر بده همیشه خوش و خرم در کنار هم باشید💗🌹

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

عزیزم مطمعنا مادرشوهرت واقعا ذاتش خوبه قلبا مهربونه از روز اول با شما وارد جنگ نشده پس شما هم متقابلا جواب خوبیش رو دادین.اما قتی طرفت هوب نباشه اصلا دست و دلت نمیره کع براش کاری کنی

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2706