2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من شنیدم

البته فکرکنم بعد ارتباط

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731
اول میبند بعد رابطه میکنن

من یکسالو هفت ماه اقدام داشتم با دوتا سقط ک ب لطف خدا این ماه باردار شدم .اونم رفتم پیش دعا نویس دعا برام نوشت یکی از دعاهاش این بود موقعه اقدام باید ب کمرم میبستم .و وقتی رابطه تموم شد بازش کنم ..ک با اینکار باردار شدم ..و وقتی باردغر شدم رفتم پیشش برام رو یه نخ دعا خوند اونو بکمرم بستم تا ۹ماه باید باشه ....خیلی اعتقاد دارم ..جاریم ۷سال باردار نشد فقط رفت پیش دعا نویس ی دعا گرفت همون ماه باردار شد

منم دقیق نمیوونم میگن میری پیش یکی کار بلد نزدیک تخمک گذاری زیر شکمو قشنگ میبنده.تو محله ی ماخیلی ها ...

من خالم بلده یه روز مامانم گفت واسه پرستوام ببند ما بچه نمیخاستیم فعلا..‌ دو سری بست  من بار اول که پیشگیری نکردیم باردار شدم 

2740
يعني علم پزشكي رو زير سوال بردناااا

عزیز باید ب دعا اعتقاد داشته باشی من خودم چندبار دکتر دارو عکس رنگی اما فایده نداشت ..فقط با یکبار دعا گرفتن باردار شدم ..تو علم پزشکی باید معجزه بشه .

من یکسالو هفت ماه اقدام داشتم با دوتا سقط ک ب لطف خدا این ماه باردار شدم .اونم رفتم پیش دعا نویس دعا ...

کدوم شهری؟ دعانویسع چطور آدمیه؟

اللن جاریت مشکلی نداره؟ بچش خوبه؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس