2733
2739
عنوان

خونه مادر همسر هستم

1160 بازدید | 101 پست

عقدیم و دور از هم.دیشب رسیدیم شهرشون.من و شوهرم.نمیدونم کسی یادشه درباره جاریم حرف زدم یا نه.اما یه جاری حسود دارم که اذیت میکنه و یبارم بخاطرش جواب مادرشوهرمو دادم.کلا باعث میشه با بقیه م دلخوری ایجاد شه.حتی سلام علیک درست حسابی ام باهات نمیکنه و اخمو غضب کرده میشینه یه گوشه.برام جالبه با این حالش هر وقتم من میام بدو بدو پامیشه میاد.فک کنید من دیشب رسیدم الان اومده یه ربعم هس نشسته تو پذیرایی صداش میاد.من و شوهرم تو اتاقیم هنوز بیرون نرفتیم.هر بار من میام زرت و زرت اینجاس و دماغش تو دیوار.کسی میدونه این فازش چیه؟اصلا دوس ندارم برم بهش سلام بدم.دورادور یه زیر لب میخوام سلام بدم و منم با اخم بشینم🤨

نه عزیزم اینجوری درست نیست ، تو هم میشی عین اون ، اما نمیخاد تحویلشم بگیری سلام و علیک درست کن اما دیگه محلش نزار 

بزار بفهمه با اون فرق داری

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اتفاقا تو خوب سلام علیک کن ولی بهش رو نده جلو بقیه خودتو خراب نکن که بگن این از اون بدتره تحویلش نگیر ولی تو جمع سیاست داشته باش

به تو احتیاج نه... به تو اعتیاد دارم...

ببین نمیدونم چی بهن بگم عزیزم ولی سعی کن خوشرو و خوش اخلاق باشی و گوشت تلخ بازی در نیاری اخه شما الان دوران نامزدیته و خیلی رو رفتارات زوم میشه

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2738
نه عزیزم اینجوری درست نیست ، تو هم میشی عین اون ، اما نمیخاد تحویلشم بگیری سلام و علیک درست کن اما د ...

قبلا این کارو کردم اخه.خیلی ام زیاد.جنبه نداره.فک میکنه میترسی ازش

محل نده از دور یه سلام کن وبعد با شوهر بگو وبخند ونیشت باز کن😀😀

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706