2733
2734
عنوان

زایمان

399 بازدید | 48 پست

سلام به شما و خسته نباشید

من تازه وارد هفته ۳۶ بارداری شدم

سوالاتی هست که فکر منو مشغول کرده

فعلا نمیدونم زایمانم چی هست سزارین یا طبیعی ولی در هر صورت از هر دو زایمان به علتهای خاصی میترسم

زایمان سزارین به خاطر اینکه به کمرم امپول میزنن و شکممو پاره میکنن برام کمی که نه زیاد دوست داشتنی نیست چون ورزش رزمی میکنم  میترسم کمر درد بگیرم یا باشکمی یه بار پاره شده نتونم اونجور که میخوام شیطنت و ورزش کنم

زایمان طبیعی هم میترسم دردش رو نتونم تحمل کنم چون دردی که تا حالا نکشیدم منو میترسونه امپولی که به کمر میزنن یا درد زایمان سرموقع شروع نشه یا  آمپول که بزنن با بدنم سازگاری نداشته باشه

اونقدرا هم هزینه ها بالاس که ادم نمیتونه مثلا از زایمان در اب استفاده کنه

ولی در کل زایمان طبیعی رو خیلی ترجیح میدم چون اگه همه چیز خوب پیش بره میدونم شادمان تر از همیشه میشم کلا روحیه ام عوض میشه.

مشکل من فقط اینه ایا میتونم درد و تحمل کنم؟ 

استانه تحمل درد هر کسی ی جوریه و درد هرکسی با دیگری متفاوت

سوره انشقاق دوش اب گرم و نرمشای مخصوص اونموقع خیلییی موثره نترس ب خودت بگو من میتونم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شک نکم عزیزم خدا به هر کی بچه داده توانایی هر کاری رو بهش داده اگ مادرت خوش زا بوده و طبیعی تو هم خوش زا میشی منم تو هفته 36 ام سونو گفته طبیعی هستی نمیدونی چقد خوشحالم به خدا سز عوارض زیادی داره 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

میتونی منکه تو فامیل و دوستاش به نازک نارنجی بودن و حساس بودن معروف بودم بالاخره دوبار خدا کمکم کرد و طبیعی زایمان کردم البته چون با همه وحود زایمان طبیعی رو دوست داشتم خیلی دعا کردم سزارین نشم و شرایطش پیش نیاد

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

بعدم تو میگی رزمی کاری منم هستم و وقتی مشکلی برام پیش میاد مثل این رزمی کارای بزرگ همش به خودم میگم من میتونم این که چیزی نیست.

خیالت راحت دردش قابل تحمله و اینا که میگن نیست بنظرم نارک نارنجی ان.

وگرنه یه رزمی کار که هر روز هزارتا مشت و لگد رو تحمل میکنه این فشار که براش چیزی نیست

خدا جون میدونم مراقب همه نی نی ها و بنده هات هستی ممنون  
2738
شک نکم عزیزم خدا به هر کی بچه داده توانایی هر کاری رو بهش داده اگ مادرت خوش زا بوده و طبیعی تو هم خو ...

خیلی لذت بخشه فاصله سنی مادر دختر کم باشه ی دنیای قشنگیه برا دخترت ان شاءالله تو بزرگیش

منم با مامانم16سال تفاوت دارم خیلی عالیه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
شک نکم عزیزم خدا به هر کی بچه داده توانایی هر کاری رو بهش داده اگ مادرت خوش زا بوده و طبیعی تو هم خو ...

خوش به حالت چقدر روحیه داری ماشالله . من قبلا خیلی با انرژی پر از روحیه بودم یکبار برای اولین بار مریض شدم کلا عوض شدم واسه همین نمیزارم مریض شم تا درد بکشم.

بعدم تو میگی رزمی کاری منم هستم و وقتی مشکلی برام پیش میاد مثل این رزمی کارای بزرگ همش به خودم میگم ...

مشت و لگد؟! 😖

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
اره عزیزم چطور مامانای ما تونسن اون موقه با سن کم زایمان کنن وما نتونیم خود من ۱۸سالگی تجربش کردم (ا ...

قبول کن قدیما خیلی فرق میکرد تغذیه قدرت بدنی حتی هوای اون موقع فرق میکرد نباید گذشته رو با الان مقایسه کرد

2706