2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه سرچ ساده بکن کلی اطلاعات میاره برات اخه اینجا اونم الان چ  انتظار ایی داریا

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728

عزیزم انواع مختلفی از بدخیمیهای پوستی وجود داره بسته به به نوع ضایعه و همینطور مرحله ای که داره از نظر وسعت و عمق و ... میزان خطرش متفاوته ،بله انواعی از سرطان پوست هست که واقعا تهدیدکننده حیات هست

عزیزم انواع مختلفی از بدخیمیهای پوستی وجود داره بسته به به نوع ضایعه و همینطور مرحله ای که داره از ن ...

ممنون که جواب دادی 

نوع بی سی سی خطر داره؟؟؟

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
2738

نه بنظرم خطری نداره عزیزم 

دکتر بره مراقب باشه پیشرفت نکنه مشکلی نیست  

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

عزیزم گلم غصه نخوری یه وقت من الان تو نت سرچ کردم بهبود این بیماری احتمالش بااااالای نود درصد هستش یعنی پیروزی😍😍😍😍 فقط دربرابر نور آفتاب اصلا نباید قرار بگیری یا خیلییییی کم در معرض نور آفتاب باشی. امیدوارم همیشه خندون و سلامت باشی

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢

عزيزم بيشترين آمار سرطان مربوط به سرطان پوست هست منتها جون آمار مرگ و ميرش خيلي خيلي كم هست در زمره ي سرطانهاي معروف قرار نميگيره

پس در كل ميتونم بگم نه خطرناك نيست و ر درمان ميشه 

انواع مختلفي هم داره

حالا كدوم نوع مد نظر شماست

2706