2733
2739
عنوان

دخالت اطرافیان در تربیت فرزند

204 بازدید | 11 پست

سلام دوستان ؛ اگر از نزدیکان تو تربیت بچه ی شما دخالت کنن چطور جلوش. رو میگیرید؟ من بچه ندارم از سمت یه دوست سوال کردم چون فرزندش دو تربیتی شده و بخاطر روابط نزدیک با خانواده همسرش نمیتونه جلوشون رو بگیره. 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونایی که تویه ساختمونن چه غلطی کنن😭😭😭😭😭کابوس هرشبمه

فقط چاره ش جابجا شدنه

اگه توان خرید هم ندارین، اونجا رو بدین اجاره، برید یه جا دیگه اجاره بشینین

به خدا ارزشش رو داره

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
فقط چاره ش جابجا شدنه اگه توان خرید هم ندارین، اونجا رو بدین اجاره، برید یه جا دیگه اجاره بشینین ب ...

توخواب ببینم😣😣😣😭😭بااین شوهری که من دارم

واسه سالم بدنیااومدن نی نی یه صلوات میفرستین😘😘😘خیلی منتظرش بودم 

شاید نشه رفت و امد رو کم کرد بعضی مرد ها به رفت و امد با خانوادشون حساسن

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
توخواب ببینم😣😣😣😭😭بااین شوهری که من دارم

حالا همسر من از اونور بوم افتاده بود

خونه مون نزدیک مادرشوهرم اینا که نیست هیچ، خیلی دورتر از خونه بابای منم هست حتی

کلا رفتیم اون سر شهر

دور از همه

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
2740
فقط چاره ش جابجا شدنه اگه توان خرید هم ندارین، اونجا رو بدین اجاره، برید یه جا دیگه اجاره بشینین ب ...

دوست من میگ هیچ اختیاری ندارم رو تربیت بچه ام ولی تا کار اشتباهی میکنه میگن تقصیر مادرشه. اگر محبت کنم میگن لوسش نکن اگر جلو خاسته ها غیر منطقی بچه وایسم میگن چقد بی رحمی

من خانواده شوهرم شهرستان هستند وقتی می ریم اونجا چند روز هستیم اون وقت دخترم رفتارش خیلی تغییر میکنه حرصم درمیاد کلی غصه می خورم اما به محض اینکه میایم خونه خودمون همونی میشه که قبلا بود همون رفتارهای مطابق میل من برام خیلی جالبه چون پاش می رسه خونه خودمون دیگه رفتارهای غلط رو میگذره کنار 

سه سالشه

دوست من میگ هیچ اختیاری ندارم رو تربیت بچه ام ولی تا کار اشتباهی میکنه میگن تقصیر مادرشه. اگر محبت ک ...

خب این حرفا رو که به همه میزنن

اهمیت نده بابا

مگه نون ادم رو میدن که درباره تربیت بچه نظر میدن

من که هرکی هرچی میگه میگم اهان. باشه

ولی کار خودمو میکنم