2733
2734
عنوان

تَــرفندهاي رفتــار با خانواده همســر👨‍👩‍👦‍👦

| مشاهده متن کامل بحث + 47447 بازدید | 1049 پست

روي خودتون عيب نذارين كه من خنگم،من تنبلم،دماغم بزرگه ،زشتم،

اينجوري يه برچسب بد رو خودتون ميزنين و اونجوري كه بايد بهتون احترام نميذارن دليل نداره ايراداتون و بگين هميشه يه جوري برخورد كنين كه از هيچ نظر ايرادي ندارين تا از نقطه ضعفتون سواستفاده نشه😉

فقط برقص،آدم بايد يه جاهايي رها شه😁

تا ازتون درباره چيزي نپرسيدن نظر ندين ،پرسيدن فلان چيز خوبه تازه خريدم با لبخند بگين مبارك باشه نه اينكه بگين اگه اينجوري بود بهتر بود (البته اگه دوست دارين درباره ي هيچيتون نظر ندن )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یه مدت زیادمیرفتم خونشون بعداحساس کردم داره روشون تو روم بازمیشه یه حرفایی که قبلا نمیزدن الان م ...

دوري و دوستي همينه ديگه

2731
اصلا از خانوادم پیششون نمیگم و اونا مدام سراغ خانواده مو میگیرن ولی من آمار نمیدم هیچی  بعد او ...

از خانوادت چرا ميپرسيدن ؟خوب كاري ميكني

روي خودتون عيب نذارين كه من خنگم،من تنبلم،دماغم بزرگه ،زشتم، اينجوري يه برچسب بد رو خودتون ميزنين و ...

کاش میشد ی پستو هزار بار لایک کرد‌...اگه میشد این پستتو هزاربار لایک میکردم

من یه بار دعوت کردم تولد همسریم اومدن رفتن  الانم هفته ای یه بار دخترهاشو میگه تو خونه شون ناه ...

عزيزم مهم نباشه واست خيلي معمولي باش باهاشون و اصلا به رو خودت نيار كه ناراحت ميشي

اگه تيكه انداختن و چيزي گفتن همون موقع جواب بدين و نذارين به خونه كشيده بشه و به شوهرتون غر بزنين(من شوهرم بهم گفت هرجا هركس چيزي بهت گفت خودت جواب بده ،منم محترمانه  جواب ميدم و نه اعصاب خودم خورد ميشه بعدش نه شوهرم)

درباره خانوادتون صحبت نكنين ،كه چيكار ميكنن،كجا ميرن.

وقتي پرسيدن مامانت اينا خوبن چه خبر ازشون،فقط تشكر كنين و لبخند بزنين .ديگه توضيح اضافه ندين

قبل ازينكه چيزي بخريد بهشون نگيد،كه ميخوام طلا بخرم ،لباس بخرم (مگه اينكه كسايي كه خانواده شوهرشون هزينه هاشون و ميدن مجبورن بگن )

با خانواده همسر مسافرت نریم,,,

سعی کنیم به کادو دادن عادتشون ندیم

چون همه جنبه اشون یکی نیست,,,

تبدیل ب وظیفه میشه,,

زیاد بهشون تلفن نزنیم,,

دوستانی که میگن خونه مادرشوهر دعوت نمیخواد بله ما میریم اما شام و ناهار خبری نیست,, 

آغوشش,سفارت بهشت است روی زمین❤

اکثر حرفاتونو قبول دارم جز یک مورد اینکه منتظرید دعوت شید  بعد برید اشتباه ترین کار همینه دوستان متکبر بودن و خودخواه بودن خودتونو فقط ثابت میکنید بنظرم باید باید خونه خانواده همسر بدون دعوت نه برای ناهار و شام بلکه سر زدنی برید و از احوالشون با خبر شید اونا که دیگه غریبه نیستن کار ب رفتار اونا نداشته باشید به مرور زمان وقتی همش خوبی دیدن دیگه مریض که نیستن باهاتون بد رفتار ی کنن اونا هم انسانن مثل خودتون . گاهی قرار تفریح و گردش بزارید به اتفاق خانواده همسر اینا همه شان و منزلت خودتونو بالا می بره ..  

2706