2733
2734
عنوان

تَــرفندهاي رفتــار با خانواده همســر👨‍👩‍👦‍👦

| مشاهده متن کامل بحث + 47447 بازدید | 1049 پست

سلام یه خبر برای کسانی که دوس دارن تو خونه پول دربیارن یه سایتی هست به اسم کنتل کاملااا رایگان ریالی پول نمیخاد هزینه کنین فقط کافیه عضو شین و انتخاب کنین چه نوع پیام تبلیغاتی براتون بیاد در ازای دریافت پیام تبلیغاتی پورسانت میگیری به همین راحتی😎 فقط استارت کار از آبان ماه میخوره از الان شرو به ثبتنام کنین. از طریق لینک زیر👇👇👇 

http://ads.cantel.ir/account/register?link=7171717171

حالامگه چی از ادم کم میشه ب کسی کمک کنه......ب نظر من ادم باید کمک کنه ب بقیه انچه ک در توانش هس چون ...

عزیزم نظر منم اینه از آدم هیچی کم نمیشه به کسی کمک کنه،من خودم اصلا از کار کردن و کمک کردن به کسی ناراحت نمیشم فقط این ناراحتم میکنه که وقتی کمکشون میکنم برام میشه وظیفه و انتظار دارن حتی وقتی دختر خودشون نشسته و کاری نمیکنه تو بلند شی ظرفارو بشوری و اگه نشوری چپ چپ نگات میکنن.فکر میکنم اکثرا خانوما که میگن خونه مادرشوهر زیاد کار نکنید به همین دلیل باشه نه از روی تنبلی☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موقع جمع كردن سفره تند تند همه رو جمع نكنين كه خسته بشين اروم و با مكث و هرچيزي رو ميبرين تو آشپزخون ...

عالی هستی دختر😍

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
عزیزم نظر منم اینه از آدم هیچی کم نمیشه به کسی کمک کنه،من خودم اصلا از کار کردن و کمک کردن به کسی نا ...

چی بگم درست میگین شما هم اون دیگه ب فهم وشخصیت خانواده شوهر بستگی داره ک بفهمنو از جاشون پاشن

مهاجرت...شده همه دغدغه من.....اگه اطلاعاتی دارین بگین بهم   
2731
عزیزم نظر منم اینه از آدم هیچی کم نمیشه به کسی کمک کنه،من خودم اصلا از کار کردن و کمک کردن به کسی نا ...

واقعا درسته وگرنه شستن 4 تا تیکه ظرف کار سختی نیست ولی به اندازه کار کردن درسته نه دخترشون بشینه تو کار کنی

چی بگم درست میگین شما هم اون دیگه ب فهم وشخصیت خانواده شوهر بستگی داره ک بفهمنو از جاشون پاشن

بله واقعا به خونواده شوهر بستگی داره.خواهرشوهرای من هروقت میان خونه م تو ظرف شستن کمکم میکنن که جلو شوهرم نشون بدن که خیلی هوامو دارن ولی وقتی همه خونه مادرشوهرم جمع باشیم سرشونو با بچه هاشون گرم میکنن و فقط من می مونم که بچه ندارم.مجبورم برم ظرفا رو کف بزنم و بعد یکیشون که حوصله داشته باشه میاد کمکم میکنه.من یه بار حالم خوب نبود نرفتم ظرف بشورم بعد دوتا خواهرشوهرام دیدن من نشستم مجبور شدن برن ظرفارو بشورن مادرشوهرم یه جوری چپ چپ نگام کرد که دید دختراش دارن ظرفارو میشورن من نشستم کمک نمیکنم.منم دیدم داره کمک کردن وظیفه م میشه کمکامو کم کردم 

2740
منم یه نصیحت برای همتون دارم اول یواش یواش پیش برید تا کامل خانواده شوهرو بشناسین بعد رفتارتونو باه ...

دقیقا مثه منی دقیقا واسه جاریمم همین حرفو به من زدنواسه خودمم متاسفم

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  
سلام با مادرشوهری ک مرتب از اون عروسش تعریف میکنه چکارباید کرد؟درصورتی ک عروسها هر کدوم خوبی خودشونو ...

جاریم خیلی خودشیرینه و ب چشمشونم میاد ولی من نه هرکارمیکنم نمیام

کن تازگیا ناخن کاشتم واز الان غم این گرفتم ک پرسیدن چرا کاشتی پس چطور غسل میکنی و اینا گرفتم نمیدونم ...

خب راست میگه صابون پوست صورتتو خشک میکنه زودتر پیر میشخ... شامپو بچه یا شیرپاک کن داشته باش یا دستمال مزطوب! 

میدونم دوست داری و خودت صلاح میدونی اما خب داری ب صورتت ظلم میکنی

احساس تنهایی شدید 
2706