2733
2739
عنوان

مهریه☺😲

564 بازدید | 35 پست

سلام خیلی دوست دارم نظرتون رو در مورد مهریه بدونم بچه ها،من خودم هنوز به یک عقده ی یکسان نرسیدم،از یک طرف مطمئنم که مهریه هیچ دلیلی برای خوشبختی یک دختر نیست و حتی از فلسفه ی وجودش خوشم نمیاد حس معامله رو میده! اما از یک طرفم میگم بعضی خانما استقلال مالی ندارن و اگه روزی جدا شدن پشتوانه ای ندارن برای ادامه زندگی نظر شما چیه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهريه پشتوانه زن هست و هرچندبگي خوشبخت نمياره اما يه نوع ارزش زن هستش

اگه مهريه نداشته باشي هيچي انگار

بعداينكه يه زن وقتي دورازجون مطلقه بشه يه جورايي حقوقشو ازدست داده وبايدلااقل جبران شه

خداياشكرت

مهریه خوبه خیلی هم خوبه!

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣

نطر من بجای مهریه،حق طلاق ،حق کار،حق مسکن،حق حضانت،حق خروج از کشور وحق تصنیف اموال  را باید با ثبت در اسناد رسمی گرفت که خیلی به درد بخور تر ن

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
2740

خیلی سخت مهریه میدن هرطوری شده از زیرش درمیرن زیاد بدرد زن نمیخوره اگه ملک باشه خیلی بهتره که اینم کسی نمیده ولی به نظر من یه جور ارزش و بهاست برای دختر هرچی بیشتر باشه میگن حتما دختره ارزششو داشت دوماد خیلی خاطرخواهش بود

مهریه یه زمانی مهریه بود و پشتوانه محسوب میشد.

الآن که در بیشتر موارد مهریه قسط بندی میشه و مبلغ خیلی ناچیزی پرداخت میشه.همون نباشه بهتره واقعا.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
خیلی سخت مهریه میدن هرطوری شده از زیرش درمیرن زیاد بدرد زن نمیخوره اگه ملک باشه خیلی بهتره که اینم ک ...

دوستم حقوق میخونه میگه مهریه ای پشتوانه اس که به اسمت باشه خونه ای زمینی چیزی نه سکه البته خیلی ازمردا ازهمین سکه هم میترسن

مهریه یه زمانی مهریه بود و پشتوانه محسوب میشد. الآن که در بیشتر موارد مهریه قسط بندی میشه و مبلغ خی ...

خونه باغ مهر کنطن

خدا جونم عاشقتمممم💗💗💗بهترین هارو بهم دادی 🤩🤩🤩ممنونم برای همه چیزهایی که لایقشون حتی نبودم اما بهم دادی 💜
2706