2737
2739
عنوان

ضد آفتاب بیودرما یا الارو؟؟؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 40 پست
عزیزم پریم تعداد رنگاش کمه اما فوق العاده خاصیت جوان کننده و ضدباکتریایی داره. خودش محلول ضدآکنه دار ...

گلم اتفاقا دکتر واسم نوشت

میزدم‌ اصلا رو صورتم نمیخوابید

دور دهنم خشک میشد بااین که پوستم چربه

دکترم گفت دیگه نزن 

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
گلم اتفاقا دکتر واسم نوشت میزدم‌ اصلا رو صورتم نمیخوابید دور دهنم خشک میشد بااین که پوستم چربه دک ...

آهان پس کلا با پوست شما سازگار نیست فکرکردم فقط رنگشو ناراضی هستی. من که خیییلی پوستم چرب بود اما یه مدته میزنم پوستم مختلط شده .چی میزنی الان ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم الارو هم اوریاژ فیکاش اومده تو بازار به صورت شدید با برچسب اصالت کالا 

جالبه خیلی جاها قیمتاش مث قیمتای اصله چون های کپین معلوم نمیشه 

بعد بعضی جاهام الارو میده ۶۰ تومن تابلو ک تقلبیه میگه نه مال من اصله اون ۱۰۰ تومنی فلان جا فیکه ولی جالبه ک جفتشونم فیکن

😘واسم صلوات بفرستید😘
2731
من الارو میزنم راضیم فقط باید مخصوص پوستت بگیزی من پوستم خشکه الارو۲۵میگیزم

الارو هم نزدیکه ۵سال میزدم

راضی بودم

ولی حدود ۳ماه پیش خریدم‌بوی بدی داشت،واکثرا هم گفتن لک میاره تو دراز مدت واسه همین دیگه نزدم.

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
آهان پس کلا با پوست شما سازگار نیست فکرکردم فقط رنگشو ناراضی هستی. من که خیییلی پوستم چرب بود اما یه ...

اره عزیزم واسه من خوب نبود

یه مدت هیدرودرم زدم که راضی نبودم

جدیدا لانسون که فعلا راضیم.

ولی خانما گفتن جوش میزنی بعد یه مدت

حالا نمیدونم چ کنم.

میگن کرم ضدافتاب ویشی هم خوبه

الارو هم نزدیکه ۵سال میزدم راضی بودم ولی حدود ۳ماه پیش خریدم‌بوی بدی داشت،واکثرا هم گفتن لک میاره ...

گلم وقتی خودن میبینی لک نیاورری چررا گوش بخ حرف دیگران دادی هرچی ساخته به پوستت همونو بزن 

زمین گرده 
2738
گلم وقتی خودن میبینی لک نیاورری چررا گوش بخ حرف دیگران دادی هرچی ساخته به پوستت همونو بزن 

از بس گفتن بده نزن

اصلا ترسیدم‌دیگه.

وگرنه خوب بود واسم

از بس گفتن بده نزن اصلا ترسیدم‌دیگه. وگرنه خوب بود واسم

منم میگفتن بده  اما دیدم من بدی ندیدم بیامو چیز دیگه  امتحان کنم خوب نباشه بدتره که ار فروشگاه  معتبر بخز

زمین گرده 
منم میگفتن بده  اما دیدم من بدی ندیدم بیامو چیز دیگه  امتحان کنم خوب نباشه بدتره که ار فرو ...

باشه عزیزم

ممنون از راهنماییت😍😍