2733
2734
عنوان

※ ■ختم مجرب سوره حشر ویژه منتظران■ ※

| مشاهده متن کامل بحث + 10160 بازدید | 1658 پست
فاطمه جون منم به نیتت خوندم امیدوارم به حق این ماه عزیزخدا دامنتو سبزکنه آمین یارب العالمین

سلام عزیز دلم من رو حلال کنید من نتونستم چله رو تموم کنم و نیمه ولش کردم من رو به بزرگواری خودتون ببخشید لطفا من بی عرضه و کم سعادت بودم ببخش تو رو خدا لطفا 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 

عزیزم یه سوال من الان دارم ختم زیارت عاشورامیخونم میگم اشکالی که نداره دوتاختم

عشقم دارو نیست که تداخل دارویی پیدا کنه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

adelayt دوست عزیز به نیت باردار شدنت سوره حشر رو خوندم انشالله که دامنت سبز شه

سلام عزیز دلم من رو حلال کنید من نتونستم چله رو تموم کنم و نیمه ولش کردم من رو به بزرگواری خودتون ببخشید لطفا من بی عرضه و کم سعادت بودم ببخش تو رو خدا لطفا 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 

adelayt عزیزم انشالله خدا به شما و تمام ۴۱ نفر فرزندان سالم و صالح عطا کنه فرزندانی که شما رو پیش خد ...

2731
adelayt عزيز من الان به نيت شما سوره حشر خوندم و برات دعاكردم ان شالله به زودي مامان بشي

سلام عزیز دلم من رو حلال کنید من بی عرضه و کم سعادت بودم و چله رو تموم نکردم ببخش من رو تو رو خدا لطفا 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 

@فاطمه ‍       ‍ ‍ @adelayt         ‍خوندم براتون امیدوارم ...

ممنون استارتر

به نیت دو خانومایی که دیروز و امروز نوبتشون بوده خوندم بخدا از ته دلم براتون دعا کردم که دامنتون سب ...

2738
سلام عزیز دلم من رو حلال کنید من نتونستم چله رو تموم کنم و نیمه ولش کردم من رو به بزرگواری خودتون بب ...

خواهش میکنم عزیزم.نزن این حرفو 

انشالله به حاجت دلت برسی

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام عزیز دلم من رو حلال کنید من نتونستم چله رو تموم کنم و نیمه ولش کردم من رو به بزرگواری خودتون بب ...

عزيزم اين چه حرفيه

ما جمع شديم كه يه باري از رو دوش هم برداريم و يه كمكي به هم بكنيم قرار نيس كه يه باري هم رو دوش هم بذاريم

ان شالله خدا كمكمون كنه كه ماهم مشكلمون حل بشه

واسه هم دعا كنيم ميگن دعا در حق ديگران زودتر اجابت ميشه

ديگران راقضاوت نكنيم.
سلام عزیز دلم  من رو حلال کن تو رو خدا  نتونستم چله رو تموم کنم ببخش بی عرضه و کم سعادت ...

اشکالی نداره، حالا که تموم شده رفته🙂

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
عزيزم اين چه حرفيه ما جمع شديم كه يه باري از رو دوش هم برداريم و يه كمكي به هم بكنيم قرار نيس كه يه ...

ممنونم عزیز دلم امیدوارم هر چه زودتر حاجت روا بشی و با خبر بارداریتون من رو ذوق زده کنی حلالم کن ❤️ ❤️ ❤️ 

ممنونم عزیز دلم حلالم کن

❤️

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
خواهش میکنم عزیزم.نزن این حرفو  انشالله به حاجت دلت برسی

ممنونم عشقم انشالله شما هم بزودی حاجت روا بشی و با خبر بارداریتون من رو ذوق زده کنی ❤️ ❤️ ❤️ حلالم کن روم نمیشه بگم دعام کن منم دوباره باردار شم ولی حلالم کن

2706