2737
2739
عنوان

نظرسنجی بین بازیگران زن

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 60 پست
خانوم ایزدنیار و خداداد با هم مساوی رای هاشون ... بیش‌تر رای بدین ببینم آخرش کی بیش‌ترین رای و میاره ...

شیلا تو این عکس خیلی با الانش فرق داره عکس مال کی هست؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
شیلا تو این عکس خیلی با الانش فرق داره عکس مال کی هست؟

این عکسو تو اینیستا پست گذاشته بود 

خیانت همه را از پا می اندازد ، از خدا که قوی تر نیستیم!!!!!!!!!!!       ببین خیانت شیطان با او چه کرده که اینطور بیخیال دنیا شده     است . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از نظر خودم که واقعا همشون زیبای خاص خودشون و دارن ولی 

پریناز ایزدنیار و بهاره کیان افشار عالین ،، تازه باز پریناز عمل زیبایی 

انجام داده ولی بهاره کیان افشار نه 😍

خیانت همه را از پا می اندازد ، از خدا که قوی تر نیستیم!!!!!!!!!!!       ببین خیانت شیطان با او چه کرده که اینطور بیخیال دنیا شده     است . 

من دیگه شیلا خداد با این قیافه دوست ندارم 😭😭قبلا خیلی دوسش داشتم معصومتر بود قیافش

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2740
خیلی تکراری شده  یه زمانی خاص بود چون مدلش هم از اون تیپ ها بود که گویا رها هستن از همه چی&nbs ...

سه تا از فیلماشو دیدم دوسش دارم ،لحن حرف زدنش و اینا خیلی بامزه هست،، مادرقلب اتمی،خشک سالی و دروغ وسارا و آیدا

((هیچکس عوض نمیشه ..خرش از پل میگذره😔))بعله اینطوریاست...
ترلانو چرا نذاشتی🙁

واسه اینکه خیلی زشته 

ای گفتی

خخخ خب بابا چیکار کنم بعضی ها قیافه الناز حبیبی و میپسندن

میگن بیبی فیسه 😕