2733
2739
عنوان

خاستگار پولدار یا عشق؟؟؟؟

1350 بازدید | 67 پست

خانوما تو رو خدا راهنماییم کنید که چکار کنم؟

یکساله که عاشق شدم و طرف و خیلی دوست دارم اما خیلی خاستگاری دارم .خانوادمم اصرار که بزار بیان حالا و ...... 

برام دعا کنید که انشاالله عروس کسی بشم که عاشقشم😍😍😍😍😍

خواستگار پولدار با عشق . 

عشق بی پول قبول نیس

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اگه عشقت جوهره کار داره و میدونی اینده داره عشق 🤩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
بببن عشقت اینده داره؟میتونه کاز خوب و متاسب میدا کنه،اگه نه خواستگار پولدار 

عشقم از همه نظر عالیه 

فقط دو سال زمان نیاز داره تا کارش جور بشه و ... 

اما عشقه بی پول ارزشمند تره

میری وارد زندگی میشی میفمی چ خبر خواهر عشق بی پول تو قصه ها تو زندگی واقعی جواب نمیده از منک متاهلم بچه دارم بپرس

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
من هميشه ميگم عشق ولى مطمئن باش كه با عشقت آينده اى داشته باشين طورى نشه خدااااايى نكرده آينده اى ...

منم همیشه میگم عشق❤

آیندم که مطمئنم خیلی خوبه ولی بد بختی با عشقم رو هم ترجیح میدم به خوشبختی کنار ...

2706