2737
2739
عنوان

به نظرتون پشیمون میشم؟؟؟

352 بازدید | 23 پست

من تا آخر امسال میخوام سرکار برم شغلم حسابداره چند ساله دارم کار میکنم دیگه خسته شدم قسطم تموم میشه نمیخوام کار کنم 

اما میترسم پشیمون شم حوصلم سر بره؟

بله پشیمون میشی. برا کسی ک سر کار بود خونه جهنمه.

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ پولدار باشی میری کلاسای تفریحی حوصلت سر نمیره اما اگ پول نداشته باشی بشینی خونه مسلما حالت بد میشه 

منم از خدامه پول باشع نرم سرکار برم ورزشو تفریح

من خوشحالم چون خدا همیشه هوای منو داره
2731

تو این بیکاری که همه حاضرن برا حقوقهای پایین هم کار کنن بعد تو میگی میخوام بیام بیرون. قسط تموم شد خب الان میتونی عشق و حال کنی پولتو برا خودت خرج کنی خب تازه الان که موقع لذت بردن از کار کردنه میخوای بیای بیرون؟؟؟؟

2740
تو این بیکاری که همه حاضرن برا حقوقهای پایین هم کار کنن بعد تو میگی میخوام بیام بیرون. قسط تموم شد خ ...

من خیلی ساله دارم کار میکنم کل جهیزیه مو خودم خریدم ساعت 7 شب میرسم خونه به زندگیم و شوهرم نمیرسم حسابداری ام خیلی شغله رو مخیه 

من خودم شاغلم تا زمانی که مجرد بودم و بچه داشتم خیلی خوب بود الان که بچه دارم سخته خدایی اش نه برا کار خونه ها اینکه مجبوری بچه اتو تو سرما و گرما و مریضی و خواب نازش ببری از خونه بیرون گناه دارن 

من اگه شغلم دولتی نبود ول میکردم منتظرم 20 سالم تموم بشه با 20 روز حقوق خودمو بازنشسته کنم 7 سال دیگه تموم میشه 20 سالم

عزیزم پشیمون میشی نمونش خودم ..الان میگم کاشکی سر کار میرفتم .. اوایل کلاس و خواب و تفریح خیلی خوبه ولی بعد احساس پوچی دست میده الان فقط به همه میگم کارتون رو از دست ندید ..حس استقلال و امنیت مالی تو اجتماع بودن حس خیلی خوبیه شما در کنار کارتون هم میتونید کلاس برید دوستان بیشتری داشته باشید ..به بازنشسته های خانم نگاه کنی بازم میرن سر کار ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2706