2737
2734
عنوان

ناراحتم😢

143 بازدید | 13 پست

سلا من 21 سالمه و دانشجوی ترم اول مهندسی پزشکی ام هر سال و تو کلاسمون جز زرنگ ترینا بودم و البته امسالم هستم. تازه اومدم این دانشگاه و همه رو خوب نمیشناسم و اوناهم منو . دیروز که نشسته بودم سر کلاس شنیدم یکی از دخترا به یه پسری میگفت :اون دختره خنگه! بعد هم منو نشون داد و قش قش خندید . ولی اصلا اینطور نیست نمیدونم بعضیا تا کی میخوان به این کارشون ادامه بدن..😔

ناراحت نباش اون شعور خودشو نشون داده 😕

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اصلا اهمیت نده به حرفاشون ،اصلا نباید فکر کنی راجعبشون چه برسه به اینکه تاپیکم بزنی!   از حسودیشون میگن عزیزممم 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

ول کن بابا ناراحت نشو

ارزششو نداره بخاطر حرف دیگران غصه بخوری

منم تو مدرسه بعضی ها بهم اشاره میکردن و میخندیدن،از حسودیشونه

بهت حسادت داره ک اینجوره

تو به روی خودت نیار و فقط کار درست رو انجام بده

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   

تون دختره ب زور میخواد خودشو بکنه تو .....نه اوت پسره

دیگه راهی پیدا نکرده. تورو کرده وسیله

همین وسلام

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔