2733
2734
عنوان

نظربدین

70 بازدید | 7 پست

اگر شما یه ایده برا کسب و کار داشته باشید و سرمایه نداشته باشین برای رسیدن بهش دو راه داشته باشید کدوم را انتخاب میکنید   با دلیل توضیح بدین لطفا 

۱. میرید از کسی که سرمایه داره درخواست میکنید اونم بیست درصد را باهاتون شریک میشه و مبلغی پول وامکانات برای شروع بهتون میده و شما سریع به مرحله باز دهی میرسید و کسب در آمد عالی در عین حال همون کسب وکار را میتونید مثلا یک میلیارد بفروشید که سهم شما ۸۰۰ میشه 

۲.شما میرید دنبال یک کار معمولی وکم کم از در آمدتون خرج ایده تون میکنید و احتمالا در صورتیکه هیچ اتفاق خاصی نیافته ۵ سال بعد به بهره برداری میرسید و کسب و کارتون بازدهی پیدا میکنه و احتمالا اون زمان اگر کسی از شما زرنگتر نبوده کسب و کارتون را به مبلغ یک میلیاردشاید بیشتر  میخرن و کل مبلغ مال خودتونه 

شما کدوم راه را انتخاب میکنید  

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند

من راه دوم رو انتخاب میکردم.چون به آدم دیگه ای که قراره شریکم بشه اعتماد ندارم.اما به توانایی خودم اعتماد دارم که بعداز پنج سال با تحمل یه کم سختی به سرمایه ی بیشتری برسم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738