2737
2734

بیاین یکم در مورد حواس پرتی بچه ها و روش های درمانش تبادل نظر کنیم.

تجربیات، مشاوره ها، شنیده ها و ... 

به نام خدای مهربان*الهم صل علی محمد و آل محمد*  

عوامل درونی:

•  مشغله‌ ذهنی از قبیل: درد، رنج، غم و غصه
  • اضطراب و نگرانی
  • گرسنگی و تشنگی
  • ترس، خشم و شادی
  • بیماری‌های گوناگون
  • بی‌علاقه‌گی به موضوع درسی
  • فشارهای روانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم بچه بودم معلمم همیشه به مامانم میگفت بی دقته یه بار هم گفتن کلاس پینگ پنگ اسمم رو بنویسن واسه تقویت دقت خوبه که البته من اون موقع نتونستم اون کلاس رو برم و الان که سنی ازم گذشته همچنان بی دقت و حواس پرتی😐

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....
2731

دخترمن که امسال کلاس اوله فعلا که زیاد دل به مشق و اینا نمیده آبجیش که بازی میکنه چشماش دنبال آبجیش میچرخه 😃 همشم میگه خسته شدم بقیشو بعدا انجام بدیم 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

دختر منم حواس پرته اصلا تو کلاس انگار نبوده . خودم باید بهش درس بدم

خیالبافه خیلی

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738
خب کاری هم براش میکنید؟ الان کلاس چنده؟

بازی درمانی ولی هیچ تاثیری نداشته

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
بازی درمانی ولی هیچ تاثیری نداشته

خب این روند که نباید ملکه کارش بشه. تو سالهای بعد اگه عادتش بشه که نمیتونید پا به پاش برین باهاش.

وقتشو دارین بعدها؟

خب این روند که نباید ملکه کارش بشه. تو سالهای بعد اگه عادتش بشه که نمیتونید پا به پاش برین باهاش. و ...

خب شما راهکار بدین😊

عوامل بیرونی عبارتند از:
- سردي و گرمي هواي کلاس درس؛
- نور شديد و نور ضعيف؛
- صداهاي ناهنجار و گيج‌کننده
- روشن بودن رسانه‌هاي صوتي و تصويري و...

مربی پیش دبستانی دخترم میگفت تمرکزش کمه. منم شروع کردم بازی هایی که تمرکز رو میبره بالا باهاش انجام بدم.. ولی در کمال تعجب توی همه بازیها کاملا حواسش جمع بود

یعنی نشونه های تمرکز پایین رو نداشت

امسال هم که رفته کلاس اول معلمش میکه معمولیه و مشکلی نداره . چیزی که خودم متوجه شدم اینه که معلم امسالش رو خیلی دوست داره. شاید عدم تمرکزش سر کلاس پیش دبستانی عدم ارتباطش با مربی بوده .. شاید مربی اش توانایی آموزش به دختر من رو نداشته  .. شاید

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مربی پیش دبستانی دخترم میگفت تمرکزش کمه. منم شروع کردم بازی هایی که تمرکز رو میبره بالا باهاش انجام ...

تو تکالیف خونه چطوره الان؟

2706