2733
2734
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 65 پست
فقط احتمالا برات یه دوره مشاوره میذارن ، اگر میتونی یه دلیل بیار بگو تو تصادف اینجوری شده یا شیشه رو ...

اخه اون شب ک رفته بودم زایشگاه دیروقت بود یهو داشت فشارمیگرفت دستمو دید ب همکارش گفت بنویس سالیسم ب خاطر دستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه رو به شوهرت میدن چون حضانت با پدرشه  برای شما هم احتمالا روانشناس بیاد زایمان کردی؟؟ اون ...

دوروزه نوشتن برم زایشگاه چی بگم هنوز نزاییدم برا نوارقلب بچم رفته بودم

2731
نمیدونم بخدا ترس رفته توجونم میگم زایشگاه نرم برم بیمارستان

برو بیمارستان های دولتی که شلوغه، نمیدونم چی بگم یه پیگیری بکن برو مرکز بهداشت بپرس البت نگو واسه خودته بگو واسه یکی ازفامیلاس ببین چی میگن 🤔

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2740
اخه اون شب ک رفته بودم زایشگاه دیروقت بود یهو داشت فشارمیگرفت دستمو دید ب همکارش گفت بنویس سالیسم ب ...

غلط کرده فک کردم مدرک پزشکی داری تو بیمارستان خوب چرا همونجا هیچی نگفتی حق به جانب میگفتی چرا قضاوت میکنین تو سانحه بریده 😶😶 الانم به خودت فشار الکی نیار کسی کاری نمیتونه بکنه اولا اصلا محل نده دوما اگر کسی چیزی گفت دیوار حاشا بلنده سوما یه پزشک معتمد یا فامیلی ندارین برای رد روی دستت مدرک بگیر که تو تصادف شده و اینا

توفکرمم هست ک زایشگاه نرم برم بیمارستان 

مگه زایشگاه تو همون بیمارستان نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجایی هستی؟؟

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
برو بیمارستان های دولتی که شلوغه، نمیدونم چی بگم یه پیگیری بکن برو مرکز بهداشت بپرس البت نگو واسه خو ...

کلا ی بیمارستان دولتی بیشتر نیست با یه زایشگاه .اگه طبیعی باشم دولتی قبول میکنه سزاربن نه

کلا ی بیمارستان دولتی بیشتر نیست با یه زایشگاه .اگه طبیعی باشم دولتی قبول میکنه سزاربن نه

مشخص نکرده طبیعی هستی یا سز؟

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2706