2737
2734
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 65 پست
من سزارین اوزانسی شدم بعدا از اینکه به هوش اومدم دیدم انگشتم جوهر داره اونجا ندونستم برای چی بوده بع ...

من فقط از اینکه به خاطر خودزنی بچمو بهم ندن وبه بهزیستی بفرستنش ترس دارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط از اینکه به خاطر خودزنی بچمو بهم ندن وبه بهزیستی بفرستنش ترس دارم  

وقتی شوهرت باعات باشه .

چیزی نمیتونن بگن

مورد مشابه داشتی که تو بیمارستان باهات برخورد بشه؟

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
2731

ولشون كن عزيزم خودشون ساديسم داشتن

اگر هم گفتن بگو خودتون ساديسم داريد كه مى خوايد يه زن زائو رو عذاب بديد

متأسفم براى اراك كه شهر به اون بزرگى هست اما متأسفانه بيمارستان و بهداشت و پزشكاى خوب توش كم پيدا مى شن و مردمش ناچارن برن تهران

شما هم تونستى برو تهران نمون اونجا داغونت كنن

يه سفر پاى بچم سوخت بابت يه پانسمان ساده بيمارستان دولتى وليعصر  اراك ٥٠ هزارتومان ٣ سال پيش ازمون گرفت بعدش ديگه هر شهرى رفتيم يا تعويض پانسمانش مجانى بود يا اگر خصوصى بودن ١٠ - ١٥ تومن بيشتر نمى شدن

حالا واى به حال زايمان 

خدا كمكتون كنه 

توكل كن به خدا اصلا هم نگران نباش گلم 

اينجا ايرانه خوبيش اينه كه هيشكى به اين راحتى نمى تونه بچه آدم رو ازش بگيره

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
ولشون كن عزيزم خودشون ساديسم داشتن اگر هم گفتن بگو خودتون ساديسم داريد كه مى خوايد يه زن زائو رو عذ ...

خودشون ک حتما سادیسم دارن این که شکی توش نیست من فقط ازاینکه بچم روازم بگیرن داغونم اونم از زایشگاه پرسیدم گفتن پرونده اورژانسیا تا ۲۴ساعت بیشتر اعتبار ندارن ولی برای زایمانم حتما‌میرم بیمارستان‌ گردو 

یه سونو واژینالم کرد زاییشگاه بعد چاار روز هنوزم درد دارم .ممنون از راهنماییت عزیزم