2737
2739
عنوان

متخصص های بیبی چک یه لحظه بیان

523 بازدید | 55 پست

این الان مثبته یا منفی؟خیلی کمرنگه😭

این ماه کلومیفن خوردم.الان حدود 5روز از پریودم گذشته.به شدت زیر دلم درد میگیره.هیچ خونریزی و لک بینی هم نداشتم.نمیدونم از عوارض قرصه یا علامت بارداری.

وَمَن يَقْنَطُ مِن رَّحْمَةِ رَبِّهِ إِلَّا الضَّالُّونَ.کیست که مایوس شود از رحمت پروردگارش بجز گمراهان.سوره حجر آیه 56.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای خدا کنه مثبت باشه😭😭😭

وَمَن يَقْنَطُ مِن رَّحْمَةِ رَبِّهِ إِلَّا الضَّالُّونَ.کیست که مایوس شود از رحمت پروردگارش بجز گمراهان.سوره حجر آیه 56.
2738
عکس خیلی دوره یکم نزدیکتر عکس بگیر

مبارک مبارک😙

یه حرفایی گوشه دل آدم هست   که مثل پنگولای ببر چنگ میزنه به دل آدم   آدم خیلی دوست داره یکی باشه بشینه کنارت وتوهم هی بگی وبگی وبگی😢 ولی حیف یا یکی اینقدر دوسته که خیلی ناراحت میشه وتو نمیتونی بهش بگی😢یکی هم که رازدار نیست وفاش میشه😢یکی دیگه هم که دشمنه وشاد میشه😢اون یکی هم گوش میده وجمع میکنه تا ی روزی تیرش کنه به طرفت😭😭😭😭😭😭حالا این حرفان که هی باید چنگت بزنن وتوهم هی زبونتا گاز بگیری تا کسی متوجه دردت نشه وحتی باید بلند بلندبخندی!!!!!!
چرا نمیری آزمایش بدی تا خیالت راحت بشه من بی بی چک منفی بود آزمایش مثبت شد واسه تو که هاله انداخته

منتظرم دو روز دیگه که کامل یک هفته گذشت برم که ناامید نشم

مبارک مبارک😙

خدا از دهنت بشنوه🐥