2733
2734

اگ قرص ایرانی میخورین بدونین هیچ تاثیری نداره و بخاطرتیروئیده ک باردارنمیشین

عوض کنین ان شاءالله زودی زود بارداربشین

برامنم دعاکنین بعدچندسال خداوبعدامام رضا ع بهم داده..

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من لووکسین ایرانی میخورم و 7 ماهه در اقدامم😔اسم خارجیش چیه؟

ربطی ب ایرانی و خارجی نداره.من 8ساله ایرانی میخورم

ماه 5اقدام هم باردار شدم.بچمم صحیح و سالمه خداروشکر

خانوما یه سوال الان که من نرمال شدم بازم ممکنه رو بارداری تاثیر بزاره؟ البته هنوز اقدام نکردم معمولا چقد طول میکشه بارداری،

به تو احتیاج نه... به تو اعتیاد دارم...
2738
ربطی ب ایرانی و خارجی نداره.من 8ساله ایرانی میخورم ماه 5اقدام هم باردار شدم.بچمم صحیح و سالمه خدارو ...

تی اس اچ شما نرمال بود موقع اقدام؟

الهی چنان کن سرانجام کار، که تو خشنود باشی و ما رستگار
چه قرصی مصرف میکنید؟

خارجیشو

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
بچه ها من پرکارم .رو بارداری تاثیر داره؟؟؟

اره حتماتحت نظرباش

ربطی ب ایرانی و خارجی نداره.من 8ساله ایرانی میخورم ماه 5اقدام هم باردار شدم.بچمم صحیح و سالمه خدارو ...

خداروشکر..برامن واطرافیان ایرانی تاثیری نداشت باخارجی نرمال نرماله شکرخدا

گفتم بگم شایدکسی عوض کردوخدابهش نی نی داد😍❤

2706