2752
2734
عنوان

مامانای خرداد98بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1974 بازدید | 298 پست
2731
سلام عزیزم مبارکه ان شاءالله به سلامتی بغلش کنی.. اسید فولیک میخوری؟؟ کیست رحم یاتخمدان؟؟ توی غذا ...

اره اسید فولیک میخورم...کیست تخمدان دارم.تخمدانراست

تغذیمم اصلا موردی نداره...

هفته4 بتام326.5بود امروز دوباره دادم دعا کنین بالا رفته باشه و مشکلی نداشته باشه

نه دكتر من بهم داد همون اول

وای جدی؟؟؟؟؟؟ولی دکترمن نداد

بچه های اینجاهم پرسیدم گفتن ممنوعه

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
البته شايد به خاطر اينكه من قبلا سقط داشتم اينارو زودتر داده بهم

اره احتمالا..ان شاءالله خدابرات حفظش کنه

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
بچه ها من چطوری تیکر بارداری بذارم؟

گلم برو توی قسمت اطلاعات پروفایل بعد درحال اقدام رو بزن بارداری بقیش میادبرات

اره اسید فولیک میخورم...کیست تخمدان دارم.تخمدانراست تغذیمم اصلا موردی نداره... هفته4 بتام326.5بود ...

چرامگه گفته بایدبازم تکرارش کنی؟؟خوبه که

اره اسید فولیک میخورم...کیست تخمدان دارم.تخمدانراست تغذیمم اصلا موردی نداره... هفته4 بتام326.5بود ...

خوب بوده كه بتات چرا تكرار داده

ميشه يه صلوات بفرسين براي سلامتي ني نيم اللهم صل علي محمد وآل محمد و عج الفرجهم
مرسي عزيزم همچنين براي تو و بقيه رو

مرسی😍 ان شاءالله

2706