2733
2734
عنوان

مامانای خرداد98بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1974 بازدید | 298 پست
سلام دوستان منم امروز رفتم سونو و خداروشکر قلب نینیم تشکیل شده فقط یکم لکه بینی دارم که دارم شیاف اس ...

سلام عزیزم خداروشکر ان شاءالله هیچی نیس..سالم بیادبغلت گلم😍❤

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

بچه ها بیاین از ویارتون بگین و اینکه حالتون چطوره ؟؟  من از غروب به بعد حالم بد میشه تهوع دارم و دلم اشوبه خیلی تنبل شدم فقط وقتی میرم بیرون یا خونه مامانم حالم خوبه 

خدایا شکرت که پسرمو دارم ❤️
2731
شما ها چی می خورید حالتون خوب میشه من تا کمی گرسنه بشم سریع حالت تهوع شدید میگیرم

من کلا ویار نداشتم برای حالت تهوع تو کلاس بارداری بهمون گفتن صبح قبل از اینکه از رتخواب پاشید نان یا بیسکویت زنجبیل بخورید بعد وقتی حالت تهوع دارید سه انگشت بالاتر از مچ دست اون نفطه فشار بدید

من هنوز هیچ کاری نکردم آخری پری هم 20 اسفند بوده شما رفتید دکتر قرصی دارویی چیزی داده یا نه

سونوقلب دادی؟؟

هیچ قرصی رو بجز اسید فولیک تاهفته20نباسد مصرف کرد

راستی مبارکت باشه عزیزم

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
شما ها چی می خورید حالتون خوب میشه من تا کمی گرسنه بشم سریع حالت تهوع شدید میگیرم

بخاطرتهوع زیاد نخوری ها..اضافه وزن میگیری خوب نیس

من تهوع نداشتم فقط کمی حالت تهوع داشتم درعوض وقتی معدم خالی میشه سرگیجه و معده دردمیگیرم

یاصبرکن وتحمل یا برو دکتردارو بده(سرخوددارونخوری)

یا شنیدم صبح ک ازخواب پامیشی بیسکویت بخور ی چیز خشک

سونوقلب دادی؟؟ هیچ قرصی رو بجز اسید فولیک تاهفته20نباسد مصرف کرد راستی مبارکت باشه عزیزم

نه هنوز میرم چهارشنبه نوبت دارم ولی شنیدم میگن قرص اسید فولیک پیش فعالی میاره منم نمی خورم 

نه هنوز میرم چهارشنبه نوبت دارم ولی شنیدم میگن قرص اسید فولیک پیش فعالی میاره منم نمی خورم 

ن عزیزم لازمه حتمابخور..ب حرف کسی گوش نکن

این همه ادم دارن میخورن

البته فقط تا20هفته

گروه دارید لطفا منم ادد کنید

ن ندارم عزیزم ولی ی گروه دارم دکتر داخلشه سوال میپرسی ج میده