2737
2734
عنوان

عمل هموروئید یا بواسیر

360 بازدید | 28 پست

سلام دوستان من قبل از بارداری عمل فیستول داشتم.الان بچم ۷ ماهشه و چندروزه دوباره برگشته ومجبورم برم و میدونم هم دکتر میگه عمل.عمل سختی هست و احتمالا ۴۸ ساعت بیمارستان باید باشم.

بچم فقط شیر خودم رو میخوره و تازه یک ماهه غذا فرنی و حریره و سوپ دارم بهش میدم و اینکه چون حساسیت به پروتئین گاوی داشته شیر خشک ندادم اصلا.

حالا چیکار کنم دارم از غصه دق میکنم که نباشم بچم چیکار میشه اصلا درد خودم رو فراموش کردم. خیلی به سینه وابستس  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یه کوچولو اگه میتونی جراحیتو عقب بنداز که بچتم بتونه غذا بخوره

عزیزم نمیدونم اگه دکتر اجازه بده همین کارو میکنم اما الان که اصلا نمیتونم بشینم خیلی ورم داره و میترسم عفونت اوت نکنه

استارتر یکم از علایمت میگی؟ خونریزی همراه با دفع هم داری؟

نه خونریزی ندارم فقط ورم کرده اول خیلی سفت بود اما الان شل شده مثل بادکنک و درد زیاد داره و سوزش

2738
خدا رو شکر که هیچ کس تجربه چنین بیماری ای رو نداشته اما خب نشده تا حالا نتونید یهو به بچه شیر بدید چ ...

شوهرم دوماه پیش عمل هموروئید کرد...البته لیزری...بعد عمل که خب بعد از اینکه اثر بیهوشیت بره میتونی شیر بدی...۱شب بیشتر هم نگه نمیدارنت...بعد یه هفته هم سرپا میشی...گفتم که شوهرم عملش لیزری بود

شوهرم دوماه پیش عمل هموروئید کرد...البته لیزری...بعد عمل که خب بعد از اینکه اثر بیهوشیت بره میتونی ش ...

گفتم گلم با بستری شدن و عمل و مرخص شدن تقریبا۴۸ ساعت میشه اما خب بچم رو چیکار کنم؟ همه ناراحتیم همینه.

راستی همسرتون راضی هستن؟لیزری روش مطمئنیه؟

نه عزیزم تقریبا دو سال پیش میشه. نه یبوست نشدم خیلی مراقبم 

من تقریباسیزه سال درگیرشقاق بودم این چندساله بیرون زدگی داشت تابستون عمل کردم هنوووزهم سوزش ودردش هست ولی خداراشکرراضیم

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
گفتم گلم با بستری شدن و عمل و مرخص شدن تقریبا۴۸ ساعت میشه اما خب بچم رو چیکار کنم؟ همه ناراحتیم همین ...

اره خیلی راضیه..😅

بیچاره خیلی اذیت میشد قبل عمل😂

بزور فرستادمش...🤗

من تقریباسیزه سال درگیرشقاق بودم این چندساله بیرون زدگی داشت تابستون عمل کردم هنوووزهم سوزش ودردش هس ...

چه خوب. فقط به تغذیه برس مواد فیبردار زیاد بود آب زیاد بخور میوه روغن زیتون نذار یبوست بشی

2706