2737
2734
عنوان

دیگه دارم روانی میشم😭😭😭

167 بازدید | 9 پست

ماه پنجم بارداریم دچار وسواس شدید شدم نسبت به چیزایی که میخورم مثلا از ظهر تا الان میگم نکنه گوشت چرخکرده ای که خوردم گوشت خر باشه چون قرمز تیره بود یا نکنه فلان چیز که خوردم کثیفه هر چی از بیرون میخریم میگم کثیفه بچݥ مریض میشه یا چیزیش میشه مثلا شیرینی های بیرونو نمیخورم یا هیچ غذایی از بیرون نمیتونم بخورم دیگه روانی شدم غذام کم شده همش استرس دارم خیلی حالم بده دارم گریه میکنم مدام از این حس بد که کنترلی روش ندارم

خدایا مواظب نی نیم باش خدایا ممنونم ازت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه میدونن غذاهای بیرون بدرد نخوره. به گذشته و اینکه چی خوردی دیگه فکر نکن. چون استرس و گریه برای نی نی بیشتر ضرر داره. به جای وسواس از اطرافیانت بخواه غذاهای مورد علاقه ت رو برات بپزن. در ضمن خود خدا از اون موجود کوچیک و ضعیف در مقابل میکروب ها محافظت میکنه. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
همه میدونن غذاهای بیرون بدرد نخوره. به گذشته و اینکه چی خوردی دیگه فکر نکن. چون استرس و گریه برای نی ...

آخه کلا فکر میکنم همه چی کثیفه 😔😔😔یکم گوشت ظهر خوردم میگم نکنه گوشت خر بود 😭😭

آخه کلا فکر میکنم همه چی کثیفه 😔😔😔یکم گوشت ظهر خوردم میگم نکنه گوشت خر بود 😭😭

نیست هیچی کثیف نیست. گوشت خر هم بخوری جنین داخل یه کیسه آب و مایع آمونیاک قرار داره که به امرخدا اجازه ورود میکروب ها رو نمیده اگه اینطوری بود این همه آدم رو کره خاکی باید مریض و مردنی بودن. عزیزم این افکارت وسواس دوران بارداری هس اهمیت نده تا زمانیکه خودت سالمی نی نی هم سالمه. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
2740

عزیزم تو بارداری هورمون ها دستخوش تغییرات میشن که اگر قبلش زمینه اختلال وسواس یا طیف کوچکی ازین افکار رو داشتی االان پررنگ تر شده

بهترین راه مراجعه به روانشناس و شروع جلسات روان درمانی برای درمان افکار وسواس گونه ت هست🌹

ممنونم که جواب دادید 😘😳😳آره قبلا هم اینجوری بودم نه به این شدت الان جنون گرفتم از تمیزی زیاد خودم خسته شدم انگار همش میخوام برم اتاق عمل باید دستام ضدعفونی باشه خیلی بد  کاش یکی راه حل بهم میداد