2733
2739
عنوان

آسم و در مانش

| مشاهده متن کامل بحث + 15226 بازدید | 49 پست

منم چند سالِ درگیرم. تحت کنترله سرما نباید بخورم و عصبی نباید بشم. ولی متاسفانه دخترم هم دچاره. بچه خیلی سخته خیلی....

خودم رو دیگه یادم رفته الان ۳ماهِ عود کرده بچه م خوب نمیشه کلی دکتر دارو اسپری...قطره بنفشه گیاهی همه چی...هیچ فایده ای نداره تا وقتی که توی هوای کثیف نفس میکشیم😔😔

خودم ۴سال کلینیک آلرژی واکسن زدم. نکاتِ خوبی که بهم گفتن اینا بود: هروقت عود کرد هروز عصر قرص فکسوفنادین ۱کی.

چرب کردن بینی با ویتامین آچشمی یا قطره بنفشه.

بوخور شب تا صبح.

ماسک وقتی بیرون میری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرشترشنیدم 

من برا درمان آسم، شیر شتر نشنیدم تا حالا

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728
2738

من  خودم  و پسرم  آلرژی داشتیم  البته  من  به پسرم منتقل  کرده  بودم .  اشتباه کرده بودم از اول  جدی نگرفتم،  نرفتم واسه  درمان.  ولی  بعد از اینکه  به مطب دکتر محبوب  اسکوئی  رفتم خداروشکر  علائم  جفتمون از بین رفت

عنبر نسارا رو با پیپ بکش خوب میشی

اصل باشه 

یک ماه

عمه من اسم شدید داست با انیکار خوب شد

هیچ اسپری دیگه جوابشو نمیداد

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
سلام  شوهر یکی از دوستام، ادرار شتر خورد، خوب شد

وووووی من از آسم بمیرم فکرشم نمیتونم بکنم که ....🤢🤢🤢🤢🤢

والا من ک پیش یه فوق تخصص ریه میزم میگه درمان قطعی نداره باید از آلرژن ها دوری کنم

ولی فایده نداره چون حتی استرس هم باعث حمله ی آسم میشه 

وووووی من از آسم بمیرم فکرشم نمیتونم بکنم که ....🤢🤢🤢🤢🤢 والا من ک پیش یه فوق تخصص ریه میزم میگه ...

منم دلم نمیاد .... 😷😷

ولی اگه همچین مشکلی داشته باشم میخورم 😩چون از لحاظ شرعی خوردن ادرار شتر حرام نیست

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
منم دلم نمیاد .... 😷😷 ولی اگه همچین مشکلی داشته باشم میخورم 😩چون از لحاظ شرعی خوردن ادرار شتر حر ...

وای اینا چیه ، چجوریه میتونید  اخه .  یه راه حل خیلی ساده هست  خوب چرا نیمرید  پیش دکتر.  من  خودم یک دمتر خوب میشناسم اسمش دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی  هست ، خیلی دکتر کاربلد و خوبیه  خودم  که تو دو جلسه خوب شدم 

وای اینا چیه ، چجوریه میتونید  اخه .  یه راه حل خیلی ساده هست  خوب چرا نیمرید  پ ...

چرا برم پیش دکتر!!! من که آسم ندارم 😛گفته بودم اگررررر...😳

2706