2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واسه پوست مو میگن واسه شفافیت و جوش صورت خوبه

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2738
اصلش نیس اگرم باشه خیلی گرونه  این روغنای ۱۰۰ تومنی شرکتی همشون درصد پایینن

افرین دقیقا  من یه مارکی میخریدم یادم نیست  ولی پنج میلی ۸۰ تومن بود   هیچ اثری بعد یک سالو نیم ندیدم   موقت بد نیست  ولی اثر نرم کنندگی دائمی و ترمیم کنندگی هرگز نداره

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه
واقعا پس الکی اینهمه تبلیغ میکنن .. میخاستم بخرم

اثر موقت نرم کنندگی داره    ولی اثر درمانیو ترمیمیو  اینا همش دروغه  این روغنا همشون اسم روغن ارگان دارن  خیلی بعیده اصل باشن  گول گرونیشونو نخورین    ولی  تاثیر موقت خوبی تو حالت مو داره همین 

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه

من موهام در اثر رنگ و دکلره زیاد خیلی سوخته بود و مجبور بودم هر ماه موهامو کوتاه کنم. تا اینکه به پیشنهاد یکی از دوستام روغن آرگان لوجیا رو گرفتم. به شماره تو سایتشون زنگ زدم برام ارسال کردن همون روز. الان 6 ماهه استفاده میکنم واقعا راضیم و دیگه فقط از همین برای موهام استفاده میکنم. موهام دوباره جون گرفتن و به حالت طبیعی برگشتن خداروشکر. دو سایزم موجود داشتن که سایز بزرگش برای کسایی مثل من که استفادشون زیاده به صرفه تره. حتما پیشنهاد میکنم یه بار امتحان کنید

به منم بگید  ممنون لایک کنید تا ببینم

روغن آرگان با مارکهای مختلف توی ایران هستش. اما فکر میکنم مطمئن ترین مارک که شناخته شده هم هست، روغن آرگان سان وی باشه که مال شرکت سان وی هست و آدم میتونه از خالص بودنش نسبت به بقیه شرکتها بیشتر مطمئن باشه.

فکر کنم خرید روغن آرگان رو از فروشگاه اینترنتی درمانگیاه میتونی انجام بدی یه مقدار ارزونتر از دیجی کالا و بقیه جاها میده.

اینم لینک صفحه اش:

https://darmangiah.com/product/روغن-آرگان-سان-وی-خرید-اینترنتی/

اینم عکسش:

2706