2733
2739

البته ببخشیدا ک خیلی پرو ام ...من نمیتونم خودم زنگ بزنم ...دستون درد نکنه 

36292006

36292007

36292008

کاربرسال 95 هستم قطعم کردن کاربری قبلیم khبود..برا زودتر مامان شدنم صلوات بفرستین..ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط بایدشیرازی باشه؟

نه هر کی باشه فرقی نمیکنه ...ولی خب این دکتره شیرازیه ..خودم نمیتونم وگرنه زنگ میزدم

کاربرسال 95 هستم قطعم کردن کاربری قبلیم khبود..برا زودتر مامان شدنم صلوات بفرستین..ممنونم
2728
اول خودت چرا نمیتونی زنگ بزنی  😐

خودم نیستم ایران ...مامانمم زیاد فارسی بلد نیس ...خاهر تنی هم ندارم گفتم کسی نفهمه ولی خب اگه مجبور بشم به خاهر شوهر یا مادر شوهرم میگم دیگه

2738
بگومن میزنم اسمت چیه برای کی نوبت میخای

برای سه چهار ماه دیگه ..حالا ببینم خودش کی وقت داره ..ولی ببین برا عید هست یا میره مسافرت؟؟اسمم اینجا بگم ؟

[QUOTE=71541481]از اونجا خود خیلی میفته حالا شایدم زنگ بزنم دیگه ...

عزیز کسی خارج از ایران زندگی میکنه معمولن درامد خوبی داره حالا خساست که چی بشه؟

دخترکم این حق توست که مادری قوی داشته باشی ،پس بخاطر تو ،قوی هستم.
عزیز کسی خارج از ایران زندگی میکنه معمولن درامد خوبی داره حالا خساست که چی بشه؟

برا ایران درامد خوبی داره ..خب اینجام خرج گرونه بعدشم اگه مجبور باشم میزنم دیگه ...

2706