2737
2734
عنوان

نماز حاجت روزسوم ماه صفر

361 بازدید | 14 پست

سلام.این نماز در مفاتیح هم هست.
سيد بن طاوس از كتب أصحابناالإماميه نقل كرده كه مستحباست در اين روز دو ركعت نمازدر ركعت اول حمد و <إنافتحنا> و در دوم حمد و توحيدبخواند و بعد از سلام صدمرتبه صلوات بفرستد و صدمرتبه بگويد:
اللَّهُمَّ الْعَنْ آلَ أَبِي سُفْيَانَ
و صد مرتبه استغفار كند پس حاجت خود را بخواهد.

ﻣﺎﻫﻴﺎﻥ ﺍﺯ ﺁﺷﻮﺏ ﺩﺭﻳﺎ به خدا ﺷﻜﺎﻳﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ، ﺩﺭﻳﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺻﻴﺪ ﺗﻮﺭ ﺻﻴﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺁﺷﻮﺑﻬﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺣﻜﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻝ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺨﻮﺍﻫﻴﻢ ﻧﻪ ﺩﺭﻳﺎﻱ ﺁﺭام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون برامنم دعاکنین زندگیم داره ازهم میپاشه

خواهش نمیکنم.نه ان شالله که درست میشه.به چیزهای خوب فکر کن .

ﻣﺎﻫﻴﺎﻥ ﺍﺯ ﺁﺷﻮﺏ ﺩﺭﻳﺎ به خدا ﺷﻜﺎﻳﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ، ﺩﺭﻳﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺻﻴﺪ ﺗﻮﺭ ﺻﻴﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺁﺷﻮﺑﻬﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺣﻜﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻝ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺨﻮﺍﻫﻴﻢ ﻧﻪ ﺩﺭﻳﺎﻱ ﺁﺭام.
2731
امشب يا فردا

فردا گلم.

مفاتیح ندارم

من از مفاتیح کپی کردم .

2738

ببخشید استارتر جان فکر کنم شما از مسائل دینی بیشتر میدونین من با شوهرم دیروز یک پرنده خریدیم که من حواسم نبود این روز ها قمر در عقربه حالا چیکار کنم نکنه برامون بد بیاره خواهر اگه میدونی جواب بده که خیلی ناراحتم آخه شنیدم قمر در عقرب باشه نباید چیزی بخری من فقط یک مرغ عشق خریدم ولی حواسم نبود😢

ببخشید استارتر جان فکر کنم شما از مسائل دینی بیشتر میدونین من با شوهرم دیروز یک پرنده خریدیم که من ح ...

نه عزیزم هیچ اتفاقی نمیفته چون شما یه موجود زنده رو گرفتین که بهش رسیدگی کنین.این که میگن قمر در عقرب چیزی نخرید منظور خونه و ماشین و وسایلی هست که استفاده میشه که به نظر من دلت صاف باشه و فکر خوب داشته باشی اونم هیچی نیست.

2706