2737
2734
گلو دردش که برطرف بشه می خوره حتما ببرش دکتر دختر منم همینطور شد دلم می خواد آدم بزرگهایی را که سرما می خورن و رعایت نمی کنن را خفه کنم. یک هفته س بچه م تا میاد خوب شه یکی دیگه بوسش می کنه و روز از نو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای حرف دل منو زدی دخترمو بردم دکتر گفت لوزه سوم داره لوزه هاش ورم کرده بچم شب نمیتونه راحت نفس بکشه بخوابه دارم دیونه میسم الانم دستگاه بخور روشن کردم بالا سرش نشیتم میخوام فردا ببرمش دکتر دوباره ببینم چی میگه
برایم دعا کن......اجابت مهم نیست ....نیاز من به ارامشی ست که بدانم تو به یاد منی
شیر ولرم بهش بده فعلا غذا هم سوپی بده ک همه چیزش و رنده کردی ان شاء الله زودتر بچه هاتون خوب شن و بزرگترا رعایت کنن منم خیلی از دست آدم بزرگا کشیدم سر این موضوع زبونم لال نزدیک بود بلایی سر یکی از دخترام بیاد ......
2740
همش تقصی شوهرم شد بااینکه میدونست داداشش مریضه اصرار کرد پریشب شام بریم خونه مامانش اینا ..برگشتیم یه تامون مریض شدیم..باز خودمون به جهنم دلم برای بچم میسوزه از درد گلوش گریه میکنه