2737
2739
عزیزم با قهر کردن چیزی حل نمیشه شاید ب خودارضایی عادت کردن شما پیشقدم شو باهاش با مهربونی رفتار کن و ...

اینکارو کردم ،جواب نداد،انگار براش مهم نیست ،الان خیلی راحا خوابه من از اعصاب دستم میلرزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دادم ،چه فایده میره فیلماشو میبینه

ی مدت محلش نزار شاید درست شد شوهرم منم قبلا فقط با فیلم پ ورن تحریک میشد منم بهش گفتم برو با همون ج نده هام کارتو انجام بده و محلش نزاشتم اونم کم کم درست شد

2728
ی مدت محلش نزار شاید درست شد شوهرم منم قبلا فقط با فیلم پ ورن تحریک میشد منم بهش گفتم برو با همون ج ...

همینکارو کردم اما خیلی ریلکس ،به کاراش میرسه بعد میاد حرفشو میزنه که چرا ناراحتی چرا تو همش عصبی ،این حرفاش داغونم میکنه اصلا شعور نداره

2740

ببین عزیزم فیلم پ ورن دیدن خودش دلایلی داره 

شاید شما اندامت متناسب نیست و همسرت تورو با خانومهای فیلم پ ورن مقایسه میکنه و میبینه اونها بیشتر تحریکش میکنن ...

اگه اندامت مناسب نیست باشگاه برو 

و اینکه همیشه از غذاهای تند استفاده کن و دمنوش هایب با طبع گرم بده 

هروز حمام برو و نذار یک موی زائد رو بدنت باشه 

ارایش کن 

اصلا مستقیم بهش نگو بیا رابطه برقرار کنیم 

خودت لباس هایی س ک سی بپوش توی خونه و مثلا اهنگ های خاجرجی ملایم بزن و باهاش برق۱ و توی رقصت حرکات س ک سی انجام بده 

یقه سینتو باز بذار و سینتو به نمایش بده 

لیست اموال من:😍دخترم❤

بعد وقتی که از تو درخواست کرد با چشمات که خمار میکنی حشی که به اندام تنا سلیش داری رو نشون بده و اول با ولع ب خ و رش و اصلا ارتباط چشمیت رو قطع نکن .

پوزیشن های جدید یاد بگیر

لباس زیر و لباس خواب های توری بپوش و تحریکش کن 

با دست پس بزن با پا پیش بکش

اینجا متاسفانه نمیتونم برم باشگاه ،دوره ازم،ولی همیشه ارایش میکنم 

منم نمیتونستم برم باشگاه برای همین توی خونه روزی ۲ ساعت پیاده روی کردم  و برنامه ی lose belly رو دانلود کردم و باهاش ورزش انجام دادم 

اگه سینه هات کوچیکه وقتی تو حمام میری زیر دوش اب داغ ماساژ بده و برای باسنتم روزی یک ربع باسنتو بده عقب و بشین پاشو تو همون حالت انجام بده

و تا یکماه هر روز اب کرفس بخور

2706