2733
2739

بچه ها من ریزش موهام خیلی کم شده 

همیشه کابوسشون رو میدیم قبلا 

ولی با رعایت بعضی نکات خیلی بهتر شده خداروشکر 

خواستید بگم به شما

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون اول بگو دیگه

پست اول خار نداره

💕 آرامش💕 چیست؟ نگاه به گذشته و شُکر خدا. نگاه به آینده و اعتماد به خدا. نگاه به اطراف و جستجوی خدا. نگاه به درون و دیدن خدا.! ❤ لحظه هایتان سرشار از بوی خدا ❤ خدایا به اندازه ی خودت بی نهایت شُکر ❤ آرامش سهم دلهایی است که نگاهشان به نگاه خداست ❤
2728

چقد خوب

آره حتما بگو

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

اول اینکه با طبع بدنم اشنا شدم و علت ریزشم رو شناختم 

من موهام درعرض چندماه ریخت حتی خیلی دیر متوجه شدم😑😐

شروع کردم به رعایت دستورهای تغذیه 

چند نوع ماسک زدم 

من طبعم صفراست 

ماسک شنبلیله 

اسپری عرق مورد 

شامپو کم کردم ازصابون بیشتر استفاده کردم ولی الان یک شامپو خوب پیدا کردم اونو میزنم 

یکی از بهترین راهکارها استرس نداشتن هست

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
2738

من ۳بار موهام رو با ماشین زدم یک بارشو با ژیلت

بعدش شروع کردم استفاده از روغن 

روغن ترکیبی سیر خیلی خوبه 

روغن سیاهدانه 

رزماری

ماسک تخم مرغ

چه شامپویی استفاده کردی؟؟؟؟

💕 آرامش💕 چیست؟ نگاه به گذشته و شُکر خدا. نگاه به آینده و اعتماد به خدا. نگاه به اطراف و جستجوی خدا. نگاه به درون و دیدن خدا.! ❤ لحظه هایتان سرشار از بوی خدا ❤ خدایا به اندازه ی خودت بی نهایت شُکر ❤ آرامش سهم دلهایی است که نگاهشان به نگاه خداست ❤

الانم خب یکم تنبل شدم😂اخه خیلی مشغله ریخت روسرم 

ولی خب نمیتونستم به طور مرتب از برنامه هام استفاده کنم 

شمام با صبر تلاش قطعا ریزشتون کم میشه 

پیج haircare_sogandهم خوبه بعضی نکاتش 

چه شامپویی استفاده کردی؟؟؟؟

به ترتیب شامپو سینره .شامپو فیروز .شامپو دیزان.شامپو اتو

صابونم بسته به جنس موها داره