2733
2739
عنوان

مادرشوهرم پیاز کاشته بود تو باغچه اندازه یک کیلو

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دفه اولمه.

عب نداره همون جور ک گفتم درست کن کمه 1 کیلوعه بریز توشیشه که هم زودتر اماده شه هم رنگش ببینی☺

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2738
برعکس خوشم نمیاد دیگ...پارسال یه عالمه درست کردم هرچی میخوردیم تموم نمیشد دیگ از بس ترشی خوردم حالم ...

اخه ترشی چیه سرکه اش دندون رو داغون میکنه. هر روز بیار سر سفره همراه با غذا میل کنین😋مخصوصا ابگوشت.والا تو این فصل پیشگیری از سرماخوردگیم هست

آفرین💖👏👏

مرسی.پارسال جوگیر شدم یه عالمه کلم و خیار و هویج اینا خریدم هم ترشی گوجه ای انداختم هم کلم بنفش هم شور هم سرکه یعنی هرجی میخوردیم تموم نمیشد  ب همسایه و فک و فامیلم دادم تموم نشد از اخر دیگ حالمون بد شد گذاشتم سرکوچع کسی ببره .اوووف امسال فقط خیترشور میندازم هنو حالم بده

آب بزنم کپک نمیزنه؟راستی خیارشور میخام بزارم الان میشه؟فصلشه؟

نه عزیزم به ازای دو لیوان سرکهنصف لیوان اب قاطی میکنم با هویج و لوبیا سبز قارچ پیاز و سیر میزارم جوش بیان همینکه جوش امدن خاموش میکنم و سرکه و ادویه ها قاطی با گوجه و.....توو. ظرفای یه کیلوبی هربار که خواستم استفاده کنم درش که باز شد میزارم یخچال تا یکسال بیرون میمونند اگه درشون محکم باشه 

هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش
2706