2733
2734
عنوان

پیاده روی اربعین

277 بازدید | 16 پست

اونایی که میخوان برن پیاده روی اربعین،باید تو سایت سماح ثبت نام کنن؟

اونجا هم که گروهیه،یعنی یه نفر تنها نمیتونه بره؟

خب گروه از کجا پیدا کنه؟

من میدونم که مادر میشم اصلا مطمینم که میشم خیلی زود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

التماس دعا ...منم همسرم داره میره ۲۶ حرکتشه با دوتا از دوستاش میره سایت اینا هم ثبت نام نکرده فقط ویزا و پاسپورت البته از مرز شلمچه میره

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
التماس دعا ...منم همسرم داره میره ۲۶ حرکتشه با دوتا از دوستاش میره سایت اینا هم ثبت نام نکرده فقط وی ...

اخه میگن اگه سایت ثبت نام نکنی ویزا نمیدن🤔🤔

2738
اخه میگن اگه سایت ثبت نام نکنی ویزا نمیدن🤔🤔

شما از هر راهی بری ب هر حال تو سماح ثبت میشه چ اینترنتی چ کاروانی چ پلیس +۱۰ و ..

ولی ما ریسک نکردیم گفتیم یهو پولو اینترنتی کش نرن ازمون خخخ 

برا همین یکم گرونتر شد ۳۰-۴۰تومن فکر کنم ؛ ولی دادیم پلیس +۱۰ ثبت کرد برامون

خدایا همون گناهامونو ببخش که نمیذاره دعاهامون برآورده بشه

عاقا شرمنده من درجریان ویزا گرفتن نبودم فک کردم مثل پاسپورته چون همسرم دنبال کارهاش بود 😅

برا ویزا باید برین سازمان حج و زیارت شهرتون😶

خدایا همون گناهامونو ببخش که نمیذاره دعاهامون برآورده بشه
سلام نگار جون خوبی عزیزم خواستم بدونم انشالله مامان شدی بسلامتی؟

سلام عزیزم

نه متاسفانه نشدم هنوزم منتظرم خدا معجزه کنه برام

سلام عزیزم نه متاسفانه نشدم هنوزم منتظرم خدا معجزه کنه برام

عزیزمم......انشالله به زودی هم  تو مامان میشی هم من خدا بررگه حتما تو دعاهام یادت میکنم عزیزم توام برا من دعا کن ممنونم گلم

خودم نمیرم عزیزم برای یکی از آشناها میپرسم

سلام خانمی میدونم تاپیک مال خیلی وقته ولی امیدوارم مادرشده باشی برات دعا میکنم ❤

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...
2706