2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم وضو با ناخن کاشته شده اشتباهه.اگه برات مهمه نکار

پس چیکار کنم

اون روز شوهرم گفت صورتت قشنگه من دوسش دهرم ولی فقط یه دست میکشی ب صورتت خیلی ناز میشی

ب وضع خودت برس

معلمه همکار خانوم مادر اولیا ک نگو فراوان 

همه شیک و لوکس

چیکار کنم پس ناز باشه دستام

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2252748/%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9-%da%86%d9%87%d9%84-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%ae%d8%a7%d9%84%d8%b5-%d8%b4%d8%af%d9%86%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad
منم 163 قدمه 53/5هم وزنم. اه اعصابم خورد شد از بس بهم گفتن وای خیلی لاغری. دمنوش گرفتم چاق شم 😒

طبق فرمول  شما با توجه به قدت ، وزن نرمالت ۵۴ کیلوعه ، پس بقیه حرف مفت میزنن😐 با همین حرفای مفت یکسال زحمت منو به باد دادن، منم ۱۶۳ قدمه و وزنم ۶۰_۵۹ کیلو بود با کلی رعایت خودمو رسوندم به ۵۴ کیلو ولی انقدر زیر گوشم گفتن لاغر شدی زشت شدی که کم کم ذهن و درونم شُل شدن و به "حالا یکم بیشتر بخور چیزی نمیشه" رضایت دادن و کم کم دوباره برگشتم سرجام 😒

2731
طبق فرمول  شما با توجه به قدت ، وزن نرمالت ۵۴ کیلوعه ، پس بقیه حرف مفت میزنن😐 با همین حرفای یک ...

واقعا دهن مردمو نمیشه بست.

مادر شوهرم میگه مردم فکر میکنن هیچی نمیدیم بخوری 😐

البته واقعا هم هیچی نمیدنا فکر کنم خودشم میدونه خسیسن 😂😂

میشه از ته دل واسه خونه دار شدنمون صلوات بفرستین😔😔😔
پس چیکار کنم اون روز شوهرم گفت صورتت قشنگه من دوسش دهرم ولی فقط یه دست میکشی ب صورتت خیلی ناز میشی ...

نمیدونم والا.ناخناتو بذار بلند باشن یکم و فرمشونم خوشکل باشه.من صاف بیشتر از منحنی دوست دارم.زیرشون همیشه تمیز باشه دستاتم نرم و بدون مو باشن.درهر صورت اگه نماز میخونی ناخن که بکاری وضو و نمازت باطله

2740
آبلیمو بمال رو دستات و ناخنات خوشجل و سفید میشن

چجوری عین کرم بزنم

ناخنا قسنگ سفید میشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2252748/%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9-%da%86%d9%87%d9%84-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%ae%d8%a7%d9%84%d8%b5-%d8%b4%d8%af%d9%86%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad%d9%ad
عزیزم اگ ناراحت نمیشی از بیماریت میگی کل پوست بدنت یافقط دستت؟

ناراحت برا چی

من به آفتاب .گرما.آب بیش ازحد واکنش نشون میدم.باخارش زیادودرشت شدن پوست مواجه میشم.خارش که میگم دیوانه کننده درگیر میشم.بیشتر دست وپاوصورتم اذیت میشه.

البته بین علما هنوز اختلافه.یه بار میگن لوپوس.یه بار میگن ایمنیت پایین.یه بارمیگن پسیاروزیس

شاید دوماه دیگه جواب قطعیش پیدا شه🤔🤔🙃🙃

من مسلمون نیستم.مسلمون به دنیا اومدم.اما سعی میکنم آدم باشم.آدمممممم