2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁😁 به منم بگو مامانی منم میگم قد دراز😆 منم دعوا کن لجم در میاد خووب اینقدر که درازم باور کن تو د ...

وای نگو قدت عالیه عالی. من همش دوست داشتم قدم بلند باشه که نشد . خیلی ها ارزوی قد تو رو دارن . یکی از فامیل هامون قدش 178همش میگه دعا کنین به 180برسم. 

من همش دوست دارم دخترم قدش بلند بشه ولی فکر نکنم چون ژنمون از طرف شوهرم قد کوتاهه. 

2731

سلام عزیزم.من دستام خیلی ظریفه ولی لاغرم هست.اگه یه کوچولو چاقتر بود بهتر بود.ولی در عین حال هرکسی که تاحالا دستامو گرفته چه شوهرم چه دوستام وحتی یکبار برادر شوهرم دستمو گرفت همه خوششون اومد.مخصوصا دوستام که مدام میگن چقدر نرمه دستت.مث پنبس.حالا خودم این نظرو ندارما.ظریف بودنش که خدادادیهو.ولی نرم بودنش من مدااام مرطووب کننده و روغن نارگیل میزنم.و بیشتر وقتا دستکش استفاده میکنم.واگه بدون دستکش ظرف شستم سریع میرم با مایع دستشویی خوب میشورم و مجدد نرم کننده میزنم.به ناخونامم آبلیمو میزنمنمیخواد یه خروار آبلیمو بریزی یکم پنبرو آبلیمویی کن بزن روش.وخییلی کم از لاک استفاده میکنم

بعضی ها انقدر به دیگران وفادارن که به خودشون خیانت میکنن...
😁😁 به منم بگو مامانی منم میگم قد دراز😆 منم دعوا کن لجم در میاد خووب اینقدر که درازم باور کن تو د ...

دیگه هم به خودت نگو قد دراز .کسایی که خودشون کوتاهن یه ادم قد بلند که می بینن از حسادت میگن قد دراز .

من خواهرم انگشتاش مثل شماست همش پز دستهاشو میده میگه من انگشتام کشیده است.

2738
فاز اینایی که عکس دستای خوشکل و لاک زده شونو میزارن چیه دقیقن😐

مثل اونایین که مثلا استارتر میاد میگه شوهرم خسیسه چیکار کنم پست میذارن وااااای شوهر من هرروز برام فلان چیزارو میخره😓

یا میگه شوهرم مو نداره میگن وااااااای انقد موهای شوهرم زیاد هست😧

به خودم سر زدم..حالش اصلا خوب نیست 🚭
وااای دلم واسه لاک و کاشت یه ذره شده  یعنی من زایشگاه بیام بیرون یه راست میرم آرایشگاه کاشت ان ...

😂 ایشالا 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
نازی چه تپلی یه ناخنات خوشگله

آره تپلیه زیاد خوشم نمیاد 😶

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706