2733
2734

سلام دوستان خوبید

من یک دختر دوسال و سه ماهه دارم

من بچمو پنج ماهه از پوشک گرفتم

خیلی راحت و خوب و با همکاری عالی. از شب دوم تو خواب هم جیش نمیکرد و خیلی همکاری خوبی داشت 

الان دوهفته است هوا یکم سرد شده یا نمیدونم چیه اگر تو خواب نبرمش جیش کنه شبا تا صبح جیش میکنه به خودش 

نمیدونم چیکار کنم

پوشک کنم شبا بنظرتون؟ آیا این شب ادراریه؟ 

میتونه از تبعات از شیر گرفتم باشه ؟ چون تازه از شیر گرفتمش یکماهه 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

نه هنوز برای تشخصی شب ادراری زوده عزیزم شب ادراری از چهار سال به بالا تشخصی داده میشه

فعلا پوشکش کن و باهاش تمرین جیش رو روزا انجام بده 

میتونه هم بخاطر سردی هوا و هم بخاطر اسنرس از شیر کرفتن باشه بعد به مدت دوباره با هم شبا تمرین کنید

بنظرم تو خواب بیدارش کنین ببرین جیش کنه.تا خودش خیس نکنه.شبا قبل خوابم کمتد بهش مایعات بدین

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پوشکش نکن که باز برات سخت میشه فقط شبا دوبار ببرش جیش کنه

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2731
نه هنوز برای تشخصی شب ادراری زوده عزیزم شب ادراری از چهار سال به بالا تشخصی داده میشه فعلا پوشکش کن ...

ممنونم عزیزم 

نمیدونستم تشخیص این موضوع از چهارسالگیه

پوشکش نکن که باز برات سخت میشه فقط شبا دوبار ببرش جیش کنه

داشتم به همین فکر میکردم که بعدن چجوری باز بگیرمش جیش شبو

اما خب گاهی خیلی گریه میکنه نصف شب ببرمش جیش

ممنونم عزیزم  نمیدونستم تشخیص این موضوع از چهارسالگیه

عزیزم تاپیک اخر منو بخون همین امروز گذاشتم کمکت میکنه نتیجشم بگی .فدات 

💞خـاطِـره‍ مَغـضُ میتِـرکونه‍ مِـصِ یـه‍ بُمـبِ سـاعَتـی...💞

پیازو رنده کن با نمک و دارچین شب زیر نافشو ماساژ بده تا یک ربع .پسرم منم ب راحتی از جیش گرفتمش ولی شبا دیوونم میکنه با جیش کردنش 

پسر من دو سال و نیمه هنو دوماهه دارم از جیش میگیرم یادم نگرفته ولی شبها اصلا جیش نمیکنه .شب قبل خواب میبرم دستشویی .صب هم تا بیداررمیشه اول میبرم دستشویی ولی بنظر من شبا پوشک نکن باز بچه عادت نکنه سعی کن عصرا زیاد مایعات نده شبم اتاقش گرم باشه شاید سردیش میکنه ..

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
پسر من دو سال و نیمه هنو دوماهه دارم از جیش میگیرم یادم نگرفته ولی شبها اصلا جیش نمیکنه .شب قبل خواب ...

خیلی حس بدیه بیدار شی و همه لباساش خیس باشه

پیازو رنده کن با نمک و دارچین شب زیر نافشو ماساژ بده تا یک ربع .پسرم منم ب راحتی از جیش گرفتمش ولی ش ...

هرشب روغن زیتون میزنم چندشب هم بود جیش نکرده بود دوباره الان پاشدم دیدم خیسه خیسه تازه هم جیش کرده بود طرف صبح 

خیلی حس بدیه بیدار شی و همه لباساش خیس باشه

اره اعصابم ب هم میریزه علاوه برلباسش جاشم خیسه .همینی ک گفتم امتحان کن  عزیز