2733
2739
عنوان

خواهش میکنم راهنماییم کنید

1887 بازدید | 19 پست
سلام دوستای خوبم
من ازتون راهنمایی میخوام.ما یه دختر 20 ماهه داریم.از شهر خودمون بخاطر کار همسرم مجبور به انتقال شدیم.اینجا کسی و ندارم.خودمم کارمندم.همسرم زمزمه بچه ی دوم و میکنه.البته نه حالا.میگه 1 سال بعد
فکرش دیوونم میکنه اما از اولم قرارمون 2 تا بچه بود.دخترم تا 6 ماه خیلی بی تاب بود.مرخصیم که تموم شد وقتی میرفتم سر کار از شدت بیخوابی تهوع داشتم.دوران بارداریم هم سخت بود.....
سرتونو درد نیارم.خیلی عصبی میشم وقتی به فکر یه بچه دیگه میفتم.از طرفی همسرم هم بسیار آرام و صبور و منطقیه.میگه تمام امکاناتو مهیا میکنم و 24 ساعته پرستار میگیرم.ایشون دکترن و از طرفی زمانی استاد من بودن و الان نمیدونم چه رفتاری باید داشته باشم؟
میشه بفرمایید اگه جای من و با شرایط من بودید چه میکردید؟
یک دنیا ممنون
من که هیچ وقت حاضر نیستم دوباره نی نی بیارم. آدم رو از پا در میاره. حاملگی رو که با پرستار نمیشه کاریش کرد.البته شاید تا یه سال دیگه نظر خودتون هم عوض شه. حالا کو تا اون موقع از حالا غصه نخورید.
یه چیزی بگم ماری جون....میشه لطفا اطلاعات شخصیتون رو به روز کنید. تو اطلاعات شما یه نی نی باردارید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماری جون اول شرایطو مهیا کن و بعد .... البته اگه شاغلی و توی اون شهر هم تنهایی (دقیقا مثل شرایط من ! ) به نظرم فعلا دست نگهدار چون هرچقدر هم شرایط و پرستار و .... مهیا باشه باز هم حاملگی .... حالت تهوع ...... شب نخوابیها .... مریضی نینی ها .... همه و همه فقط و فقط برای شماست و بس .....
2731
یه چیزی بگم نخندیدا.. ما تصمیم گرفتیم هر وقت هر وقت موقعیت مالی یه بچه دیگه رو داشتیم یه نی نی دختر به فرزندی بگیریم. البته من نمی دونم شرایط پذیرشش چیه و می دونم که به این راحتی ها هم نیست ولی چون پدرشوهرم این کارو کرده شوهرم میگه منم حتما این کارو میکنم.
2740
حالا تا یک سال دیگه می خوای نگران باشی و غصه بخور ی؟
شاید تا اون موقع شرایط خیلی عالی برات فراهم شد.
ما که نمیدونیم فردا چه اتفاقی برامون می افته پس نگران نباش و از زندگیت لذت ببر تا فردا خدا چی بخواد

دیشب کلی باهم حرف زدیم.گفتم که همسرم خیلی منطقیه
قرار گذاشتیم اگه تا یکسال دیگه شرایط روحی من مهیا بشه و منم آمادگی کامل داشته باشم نی نی بیاریم
دخترم بینهایت باهوشه-خیلی باید واسش وقت بذاریم-میترسم با بچه دوم رسیدگیم بهش کمتر بشه
اونم خیلی حساسه
نه به خاطر تنبلیش. مسئولیت همچین بچه ای بیشتر از بچه خود آدمه. میگه این بچه ها به زندگی برکت میدن. آخه شوشو یه خواهر خونده همین طوری داشت که خیلی دوسش داشت ولی متاسفانه تو سیل گلستان با دو تا بچش فوت کرد. خانوما همه فوق تصور تحمل دارن. فکر می کنم شما خودتم ته دلت از دو تا بچه بدت نمیاد فقط هنوز آمادگیش رو نداری که فکر کنم تا یه سال دیگه اونم حل میشه.
2706