2733
2734
عنوان

ماه صفر

985 بازدید | 18 پست

سلام

بچه ها فردا که همون امروز میشه، اول ماه صفره

دوست داشتین روزه بگیرین.

و اینکه در این ماه صدقه دادن خیلی توصیه شده، اگه تونستید هر روز صبح هر مبلغی که شد، صدقه کنار بذارین. (پیامبر هر روز ماه صفر رو صدقه میدادن) 

التماس دعا.

پی نوشت: بذارین درسته نه بزارین!!!!! :)

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌دونم چرا آنقدر شنیدم از سنگینی این ماه ازش میترسم دعا کنین برام لطفاً

منم میخواستم بنویسم ماه سنگینیه گفتم ماه شروع نشده منورالفکران قورتم میدن!!! سنگینیش میگیرتم :)

خیره ان شالله. واسه همین میگن صدقه بدید.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2728
امضاتو خوندم هی میگم چطوری با رمان بامداد خمار تونسته رژیم بگیره موضوعش که ربطی به اضافه وزن و رژیم ...

مخصوصا اینکه شخصیت محبوبه توو ذهن من خیلی توو پر و تپل و مپل هم بود. :)

2738
😟 کاش تالارو دیروز رزرو میگردیم ن اخر هفته.استرس گرفتم..

دیگه نگفتن که از جاتون تکون نخورید و بشینید توو خونه هاتون.

کاراتون رو انجام بدین. فقط صدقه بده عزیزم. چه اشکالی داره. تالارو واسه کار خیر رزرو میکنی. کار خیرم مورد پسند خداست.

بسم الله بگو. صدقه بده. برو دنبال کارهات.

خودمو سپردم به خودش چشم صدقه هم میدم ممنون از تاپیکت عزیزم

قربونت.

خدا هوای بنده رو داره. بیشتر از خود بنده.

بچه ها دعا کنید به حق این ماه صفر نینی بیاد تو دلم خیلی محتاج دعاتون هستم دلم میخواد مامان بشم😢😢😢

میشه برا مامان شدنم و همه منتظرا یه صلوات بفرستید ممنون😚😘😙
ماهم اسباب کشی داریم این ماه توکل ب خدا

توکل به خدا.

اشکالی نداره. آب و آینه و قرآن قبل از اینکه اثاث ببری بذار توو خونت.

به سلامتی و خوشی ان شالله.

دیگه نگفتن که از جاتون تکون نخورید و بشینید توو خونه هاتون. کاراتون رو انجام بدین. فقط صدقه بده عزی ...

جدی؟ منم میگم دیگه میگن ن نحسه فلان نکنید تو عروسی و....حتما صدقه میدم❤

Rühümün şevģinę íhťiyàjìvàr 💜
توکل به خدا. اشکالی نداره. آب و آینه و قرآن قبل از اینکه اثاث ببری بذار توو خونت. به سلامتی و خوشی ...

قران و اینه و گلدون  قبل ماه محرم بردیم 

ممنون عزیزم

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
بچه ها دعا کنید به حق این ماه صفر نینی بیاد تو دلم خیلی محتاج دعاتون هستم دلم میخواد مامان بشم😢😢😢

ان شالله. ان شالله با اعیاد ماه ربیع تووی دل تو هم یه عید بزرگ به پا بشه. 

2706